Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Xenon jest bardzo dobrze skonfigurowany. Jak dla mnie trochę overkill, bo nie wydaje mi się żeby XT było potrzebne w takim rowerze. Ale za tym idzie też powietrzny amor. Jakby był na Deore to by pewnie dali jakąś atrapę Suntoura.

Ten CTM też w porządku. To czeska lub słowacka firma, u nas prawie nie znana. Amor też powietrzny ale jego ograniczeniem jest szerokość opon. 45 mm to chyba maks. Nie wiem ile w Suntour. Ten jest na Deore bo to manetka decyduje o kulturze zmiany biegów. Ale wystarczy kupić prawą manetkę XT za stówę z groszami i będzie szybko i sprawnie. 

800 zł różnicy. Nie wiem jak ten amor Suntoura. Na tym modelu nigdy nie jeździłem. Bo jak remis to wybieram CTM.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, mike21 napisał:

Nie odważyłem się tym wjechać w nic ambitniejszego niż drobny szuter na pożarowych drogach leśnych. Zero komfortu ze względu na gumy. Ale na asfalcie naprawdę świetny sprzęt.

Własnie. Na asfalcie. U mnie niestety wiekszość scieżek jest w bruku i niestety jest on w nie najlepszej kondycji (na odcinku Władysławowo-Chałupy to już tragedia. Także nie wiem czy to wybór dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, jajacek napisał:

Ten Xenon jest bardzo dobrze skonfigurowany. Jak dla mnie trochę overkill, bo nie wydaje mi się żeby XT było potrzebne w takim rowerze. Ale za tym idzie też powietrzny amor. Jakby był na Deore to by pewnie dali jakąś atrapę Suntoura.

Ten CTM też w porządku. To czeska lub słowacka firma, u nas prawie nie znana. Amor też powietrzny ale jego ograniczeniem jest szerokość opon. 45 mm to chyba maks. Nie wiem ile w Suntour. Ten jest na Deore bo to manetka decyduje o kulturze zmiany biegów. Ale wystarczy kupić prawą manetkę XT za stówę z groszami i będzie szybko i sprawnie. 

800 zł różnicy. Nie wiem jak ten amor Suntoura. Na tym modelu nigdy nie jeździłem. Bo jak remis to wybieram CTM.

Nie wiem czy bliskość (8 km) autoryzowanego dealera nie przesądzi o wyborze Unibike. Mają jeden na stanie w rozmiarze L to mogłbym sprawdzić jak wygląda w realu. Tylko m nadzieję, do 31 lipca nikt mi go nie sprzątnie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...