Skocz do zawartości

Rower crossowy do 3tys zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w planach kupienie roweru crossowego do okolicy +/- 3 tyś zł.

To będzie pierwszy mój rower od bardzo długiego czasu i tu mam problem.

Im więcej czytam i oglądam filmów na YouTube tym większy mętlik w głowie. Chciałbym kupic rower crossowy ze względu iz będę starał się w miarę jeździć kilka razy w tygodniu. jazda po asfalcie, ścieżkach rowerowych, utwardzonych drogach polnych a czasami po ścieżkach leśnych.

Czytam i czytam, im więcej analizuje tym większy mętlik w głowie co wybrać. Chciałbym kupić jak chyba każdy kupujący dobry rower w przystępnej kasie, tak by trochę posłużył ale z dobrym osprzętem.

Na którejś stronie ktoś polecał rower Lazaro i czy warto taki rower kupić

Link do roweru LAZARO QUANTUM V4 MĘSKI NOWA DOSTAWA! (lazaro-bike.pl)

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje tylko proszę o wytłumaczenie dlaczego warto akurat kupić podany przez Was model.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się znowu szukać ? 
Ogólnie wygrywa z konkurencją dlatego jest polecany. Może znajdziesz coś równie dobrego, jednak nie znajdziesz nic lepszego w tej kategorii cenowej. Nawet jakby coś było w promocji obecnie, to może spędzając tydzień na szukaniu zaoszczędzisz 100 zł. Jak masz dostępny rower to kupuj i jeździj

Odnośnik do komentarza
Witam.
Mam w planach kupienie roweru crossowego do okolicy +/- 3 tyś zł.
To będzie pierwszy mój rower od bardzo długiego czasu i tu mam problem.
Im więcej czytam i oglądam filmów na YouTube tym większy mętlik w głowie. Chciałbym kupic rower crossowy ze względu iz będę starał się w miarę jeździć kilka razy w tygodniu. jazda po asfalcie, ścieżkach rowerowych, utwardzonych drogach polnych a czasami po ścieżkach leśnych.
Czytam i czytam, im więcej analizuje tym większy mętlik w głowie co wybrać. Chciałbym kupić jak chyba każdy kupujący dobry rower w przystępnej kasie, tak by trochę posłużył ale z dobrym osprzętem.
Na którejś stronie ktoś polecał rower Lazaro i czy warto taki rower kupić
Link do roweru LAZARO QUANTUM V4 MĘSKI NOWA DOSTAWA! (lazaro-bike.pl)
 
Jestem otwarty na wszelkie propozycje tylko proszę o wytłumaczenie dlaczego warto akurat kupić podany przez Was model.
Z góry dziękuję za pomoc.
Chętnie kupię.... 180 cm , waga 100 kg jaka rama ? Koledzy - 19 cali ? Łódź - montaż ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

19 brzmi okej. Ten lazaro jest wysyłkowo sprzedawany, dokręcasz pedały, prostujesz kierownicę i dokręcasz 2 imbusy, wsadzasz siodełko na odpowiednią wysokość i jedziesz. Nie potrzebujesz do tego serwisu. Moi rodzice też panikowali przed dostaniem złożonego roweru, miałem specjalnie jechać 100 km aby im złożyć jak przyszedł, zanim przyjechałem sami złożyli i jeździli. Wszystkie potrzebne narzędzia powinny być w zestawie, ewentualnie klucze imbusowe 8,6 i 5 mm. Czasem 10. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...