Skocz do zawartości

MTB okolice 6-7,5k


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za dyskusje. 

Race 740 Lka będzie dostępny za miesiąc (i nie spieszy mi się mogę czekać), bo chyba jestem najbardziej na niego nastwaiony, ale do tego czasu zbieram dane na temat innych opcji.

Merida big nine pro, Kellys Gate 70, lub ewentualnie trek poniżej, co o nim sądzicie? 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-cross-country/x-caliber/x-caliber-9/p/35112/

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak na erę covidowo-wojenną to Race 740 jest super wyceniony. XC 900 był może za 6500 na lepszym osprzęcie,  lżejszej rebie i lepszych kołach ale to było 100 lat temu ;-). Tu jest jednak lepsza geometria.

Jak dla mnie bardziej opłacalny niż XC600 za 6k.  (kupiłem zimą przedcovidową za 4500 lol - zszedłem do 11.1kg z pedałami).

A teraz myślę czy nie wziąć Race740 dla samej ramy, zwłaszcza że podoba mnie się ten kolor ;-). Stoi akurat na ekspozycji u mnie w Deca w JG i chyba podjadę go zważyć bo to akurat mnie ciekawi.  11,7kg z dętkami 400g i kołami 2100g więc 1kg do zbicia w 5min :-). No XC500 miał podane jakoś 11,7kg a ważył 12,3 realnie,

na ramie 500g cięższej, 250g lżejszym amorze? Obstawiam 12kg.

 

Jeżeli chodzi o opłacalność to jeszcze brałbym pod uwagę Exceed CF 5.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...