Skocz do zawartości

Nowy rower ~4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim! Potrzebuje nowy rower dla siebie, Kilka danych o mnie:

Płeć - mężczyzna wzrost = 170 cm 

Waga = 120kg

Po czym będę jeździć? = 100% asfalt ( wiadomo czasami znajdą się jakieś dziury { takie życie u mnie na wsi } Rower nowy do 4000 zł 

codziennie po +50 km ( im więcej będę dawał radę jechać tym więcej pojadę km ) + by był wytrzymały 

znalazłem takie: ( oczywiście jak są lepsze do 4000 zł i spełniają moje wymagania to proszę o polecenie bo kompletnie się nie znam ) { jedynie z tego co czytam } 

który bardziej polecacie? Czy crossowy wytrzyma mają wagę?

- Rower crossowy ROCK MACHINE Crossride 700

- Rower MTB ROMET Mustang M6

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Do takich zastosowań, każdy rower wytrzyma twoją wagę, 120KG to nie jest nie wiadomo jak dużo ;] stawiałbym jedynie tutaj na wygodę, więcej kg, to większy nacisk na tyłek i dłonie, więc musisz się dobrze czuć na rowerze, by potem chcieć regularnie jeździć i nie przestać za miesiąc czy dwa. Masz gdzie przetestować jakieś rowery ???

Odnośnik do komentarza

Nie mam właśnie gdzie przetestować  ? miałem kiedyś rower nowy  za 500 zł ale to wiadomo sklepowy... No to on mi miesiąc przejechał 1000km później już był do wymiany 

To co nawet rower  za 2500 zł ( nowy ) dla mnie wytrzyma? 

Np. ten:

Rower MTB KELLYS Spider 30 29"

Potrzebuje nowy rower jak najtańszy, odpowiedni pod de mnie który wytrzyma sporo km im wiecej tym lepiej, proszę możesz coś polecić?  Cena 4000 zł to max

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...