Skocz do zawartości

Rower 3000-4000


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za włączenie się w dyskusje, czyli tego speca sobie na pewno daruje, skoro ma brakować przełożeń za tą cenę. Właśnie patrze raz na jakiś czas na decathlon ale praktycznie każdy rower jest niedostępny niestety… co do roweru z barankiem a’la gravel, bo w tej cenie to typowego gravela raczej nie ma szans dorwać z tego co sprawdzałem, nie wiem czy jest to dobry wybór na pierwszy rower? Za 3500 jest szosa triban rc500, maksymalne opony jakie można tam wsadzić to 36- wystarczy do szutrów i przejeżdżania przez leśne drogi? Do tego dochodzi kwestia geometrii? Co do mtb to jakoś mam mieszane uczucia niestety, kojarzy mi się on bardziej z typową jazdą w terenie, do tego do mojej wagi to już raczej chyba modele bez powietrznego amorka odpadają? A ceny tych modeli są już chyba dość wysokie. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wskazane przeze mnie modele rowerów mtb mają już właśnie amortyzatory powietrzne. Indiana 6.9 ma powietrzny ale nie ma sztywnych osi, indiana x7, x8, x9 ma powietrzny, rockrider expl 540 ma powietrzny i rockrider xc 100 też ma powietrzny. No teraz średnio z dostępnością ale co chwilę rzucają po 100 modeli z różnych rozmiarów. 

Do rc 500 wchodzą spokojnie 38. Do starego tribana 520 mam komplet kół na oponach 35, w RC poszerzyli widły i zmienili hamulec na tarczowy. RC ma geometrię typowo endurance, dość wygodna. Do szutrow się nadaje, na las lepszy jest rower mtb. Taki RC nie będzie odbiegał od typowych graveli. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...