Skocz do zawartości

Mtd damski do 2000 /2500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę doradźcie- poszukuje roweru -mtb z damską ramą dla siebie - wzrost 158, waga 64 km, do jazdy na średnie trasy ok. 40-60 km po asfalcie, ścieżkach leśnych i szuterze. Do jazdy po mieście mam rower trekkingowy. Chciałbym spróbować czegoś innego, damskiego mtb. Cena 2000-2500. Dopuszczam zakup używanego. 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Z nowych można polować na rockridery ST 540 v2 za około 2400-2500, obecnie raczej niedostępne. Jako taki może być ST 530, napęd 1x9 działa całkiem okej, minus za zintegrowaną korbę, ale większość ludzi tego w życiu nie zajedzie (w normalnej korbie możesz zmienić blat jak stary Ci się zużyje). Amortyzator w 530 jest z elastomerem zamiast tłumika olejowego - to też minus, na plus to nawet się ugina i daje jakiś komfort. 530 i 540 dość wygodne, bardzo prosty napęd, miły w użyciu, brakuje trochę przełożeń przy szybkiej jeździe z górki, pod górkę jest okej, na prostych jest okej. Na plus hamulce tektro hydrauliczne - dostępny jest teraz st 530 z hamulcami mechanicznymi, hamulce mechaniczne nie działają. 

Alternatywą są rowery z miedia expert, jakiś model indiany rzędu 3.7. 

Odnośnik do komentarza

A ja bym polecił ten rower

 

https://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-core-29-v3-damski-_pid=406

 

W tej cenie trudno będzie znaleźć z lepszym osprzętem. Amortyzator z elastomerem, napęd oparty na shimano Alivio no i hamulce lepsze niż w większości rowerów za 5 koła ? Minusem jest brak możliwości kupna stacjonarnie (chyba). Ale ogółem marka ma spoko opinie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...