Skocz do zawartości

MTB czy cross do 2500


Rekomendowane odpowiedzi

Na innych stronach przeczytałam jeszcze, ze odległość od przekroku do rury musi być min. 10cm, wydaje mi się, ze przy 19” tyle nie miałam, chociaż nie jestem pewna. I przeczytałam tez ze siedząc na siodełku nogi musza dotykać ziemi, a w przypadku 19” tak nie było (nie pamietam jak przy 17”).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, atr napisał:

Na innych stronach przeczytałam jeszcze, ze odległość od przekroku do rury musi być min. 10cm, wydaje mi się, ze przy 19” tyle nie miałam, chociaż nie jestem pewna. I przeczytałam tez ze siedząc na siodełku nogi musza dotykać ziemi, a w przypadku 19” tak nie było (nie pamietam jak przy 17”).

te 10 cm to akurat można sobie darować moim zdaniem. To już jest przesada aż prawilnie to mierzyć. Starczy żeby rama nie szorowała krocza. A jak zatrzymujesz się np na światłach to powinnaś po prostu swobodnie móc oprzeć się na nodze. I tyle ? 

Odnośnik do komentarza

te 18 to się odnosi do rowerów Cube raczej. Bo Skiteam je ma. No ale przy 83 masz prawo nie szorować o ramę i w romecie mustang 19 cali. Najlepiej wybierz się jeszcze raz do Decathlonu, poustawiaj prawidłowo siodełko zarówno przy 17 jak i 19 i wtedy się przejedź. Zatrzymaj się i sprawdź czy przy prawidłowym ustawieniu siodełka możesz swobodnie oprzeć się nogą, bez utraty równowagi. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hej, jako ze ostatnio otrzymałam od Was bardzo dużo wartościowych informacji, aczkolwiek z różnych przyczyn nie zakupiłam roweru, to powracam do tematu ?

Sytuacja wyglada tak, ze Romet M4, który chciałam kupić nie jest dostępny w rozmiarze 17" za cenę jak w rozmiarze 19". Więc opcje które mam to:

- Romet M4 za 2999

- Romet M5 za 3399

- Romet M6 za 3339

- Ghost Kato Advanced za 3299

 

Wybór pomiędzy M5 i M6 jest łatwy. Ale czy warto w ogóle dopłacać do M4? Jak prezentuje się Ghost na tle Rometów? Może w międzyczasie pojawiło się coś dobrego w podobnej cenie to tych które wymieniłam powyżej?

 

Jak zawsze będę wdzięczna za wszystkie komentarze ? Idzie wiosna wiec jestem zdeterminowana, zeby wreszcie dokonac zakupu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2022 o 14:33, atr napisał:

Hej, jako ze ostatnio otrzymałam od Was bardzo dużo wartościowych informacji, aczkolwiek z różnych przyczyn nie zakupiłam roweru, to powracam do tematu ?

Sytuacja wyglada tak, ze Romet M4, który chciałam kupić nie jest dostępny w rozmiarze 17" za cenę jak w rozmiarze 19". Więc opcje które mam to:

- Romet M4 za 2999

- Romet M5 za 3399

- Romet M6 za 3339

- Ghost Kato Advanced za 3299

 

Wybór pomiędzy M5 i M6 jest łatwy. Ale czy warto w ogóle dopłacać do M4? Jak prezentuje się Ghost na tle Rometów? Może w międzyczasie pojawiło się coś dobrego w podobnej cenie to tych które wymieniłam powyżej?

 

Jak zawsze będę wdzięczna za wszystkie komentarze ? Idzie wiosna wiec jestem zdeterminowana, zeby wreszcie dokonac zakupu.

Wrzuć linka do tego ghosta. Bo jest różnica między rocznikiem 2021 a 2022. 

Mustang M6 ma trochę lepszy aamortyzator od M5. Nie ma też przerzutki z przodu. Jeśli chciała byś napęd bez przerzutki z przodu to warto wziąść M6. A jeśli wolisz napęd z dwoma biegami z przodu to M5. Więcej różnić między nimi nie ma. Pozdrawiam ? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, miMichal napisał:

Wrzuć linka do tego ghosta. Bo jest różnica między rocznikiem 2021 a 2022. 

Mustang M6 ma trochę lepszy aamortyzator od M5. Nie ma też przerzutki z przodu. Jeśli chciała byś napęd bez przerzutki z przodu to warto wziąść M6. A jeśli wolisz napęd z dwoma biegami z przodu to M5. Więcej różnić między nimi nie ma. Pozdrawiam ? 

Dzięki ? link do Ghosta: https://www.rowerzysta.pl/rower-gorski-ghost-kato-advanced-29-2021/kolor-zielony--niebieski_rozmiar--ramy-m_rozmiar--kola-29

Romety na które patrzę są z 2021.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...