Skocz do zawartości

Rower mtb na dluzsze trasy do 3,5 tys max


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam roweru do jazdy po?lesie plus asfaltu, raczej z wygodna pozycja niż sportową. Mam 180 cm wzrostu i 90 kg wagi. 

Szukam roweru na lata wiec chetnie ze sztywna osia I taperowana główka i wpadli mi w oko Unibike Flite ( raczej uzywka) ale takze jakie Kellys Gate czy Cube Attention jednak który z Waszego doswiadczenia ma w miare wygodna pozycję? Naped raczej cos 2x10 itp gdyz wydaje mi sie do jazdy rekreacyjnej naped np 1x12 sie średnio sprawdzi. Jakie sa Wasze sugestie i propozycje?

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
  • dembis zmienił(a) tytuł na Rower mtb na dluzsze trasy do 3,5 tys max

Pytanie co to wygodna pozycja? Najbardziej wyprostowaną daje Cube, jak na trekkingu. Ale nie ma sztywnych osi an nawet poszerzanej główki rury sterowej. Natomiast jest mega wygodny. Jak używka to najlepsze były Attention lub Attention SL z napędem 3x10 albo 3x9. Nie ma lepszego napędu na teren mieszany. 2x10 też może być. Do Unibike nie wchodzą opony szersze niż 2.1 cala. Kellys Gate bardzo dobry rower ale bardziej sportowa pozycja i ciężko znaleźć w dobrej cenie.

Kolega za kilkuletniego Attention SL, dał 2500. Teraz poszły w górę. Za 4k masz bardzo dobrego, nowego Indiana Storm X7 ze sztywnymi osiami, na Deore 2x10 z bardzo dobrym powietrznym Reconem i działającymi hamulcami MT400. Zważywszy że w każdym Cube hamulce są do wymiany plus jak to w każdej używce trzeba włożyć w nią minimum 500, to jest to bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...