Skocz do zawartości

Wygięta rura podsiodłowa w nowej ramie Kellys Pheebe 10


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

po długich przeprawach i poszukiwaniach kupiłem dla żony rower Kellys Pheebe 10 na damskiej ramie w rozmiarze S z sezonu 2020. Przez pandemię ciężko cokolwiek dostać stacjonarnie i chociaż mierzyliśmy wyższy model w sklepie to ten kupiliśmy przez internet jako jeden z ostatnich dostępnych w kraju, dzisiaj przyszedł kurier.

Rower był bardzo profesjonalnie przygotowany do transportu, ale moje obawy wzbudziło lekkie, ale widoczne gołym okiem wygięcie rury podsiodłowej w stronę tylnego koła, na wysokości łączenia jej z górną rurą ramy. Sztyca 35cm wchodzi bez problemu prawie na całą długość, zostaje 1,5 cm podziałki. Jak dotąd nigdy nie miałem do czynienia z nowymi rowerami na damskich ramach ani z rowerami firmy Kellys, wie ktoś może czy to normalny, prawidłowy kształt tej ramy, czy czy może jakaś wada konstrukcyjna? Może ktoś ma taki sam rower i mógłby zobaczyć czy w nim też występuje to zagięcie? Załączam zdjęcia na których widać to skrzywienie. Wydaje mi się, że pionowa rura ramy powinna być jednak prosta, ale sam już zgłupiałem i chyba widzę na zdjęciach producenta tam też lekkie zagięcie, a nie mam jak porównać ramy do innego egzemplarza, bo nie są już dostępne.

Rower się bardzo spodobał nie chciałbym go oddawać, ale jednak wolałbym nie rozczarować się w przyszłości jeśli to wada ramy.

Z góry dziękuję za pomoc, 

Janek

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...