Skocz do zawartości

Rower Górski Damski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie  !


 


   To mój pierwszy post na forum także witam wszystkich stałych bywalców forum. Zaczynam powoli łapać wiedzę rowerową teoretyczną i praktyczną ale wiele jeszcze przede mną.


 


Proszę o poradę. Znalazłem (wydaje mi się) - dobrą cenę na rower dla Narzeczonej (160cm) : Kross L1 Black Edition : 1099zł.


 


http://www.sklepmartes.pl/rower/16762-damski-rower-r-16-black-edition-l1-dm-m-16-r16ms26168397-kross.html#/pe-men/rozmiar-16/kolor-r16ms26168397


 


Pytanie brzmiCzy w tej cenie opłaca się kupić ten rower ?


 


Martwi mnie słaby osprzęt. Z drugiej strony będziemy jeździć "weekendowo". Dopiero w planach są dalsze wyjazdy np. w góry (za rok).


 


Rower miałby służyć do wypadów na ścieżki rowerowe o średniej i łatwej trudności ale także do przejechania pewnych odcinków miastem. Mam na myśli ścieżki leśne z wystającymi korzeniami, kamieniami, cegłówkami licznymi podjazdami i piachem.


 


Czy w tej cenie znajdę coś konkurencyjnego ?


 


Szczerze powiedziawszy kusi mnie opcja sprawienia jej niespodzianki i kupna tego roweru. Bardzo atrakcyjna jest opcja wzięcia go na raty.


 


Bardzo proszę o opinie i możliwe linki z rowerami do porównania i przemyślenia.


 


Szukałem w wyszukiwarce wątku o tym rowerze ale niestety nie znalazłem- może słabo szukałem ?


 


Pozdrawiam !


 

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam podobną sytuację z tym, że narzeczona ma 164cm :)

Dlatego dołączam się do pytania...
Jeśli możecie (forumowicze) to dajcie chociaż  znać czy jest to "mega gniot" na który nie warto wydawać kasy, czy rower za rozsądną cenę.

Ja laik rowerowy Proszę o jakakolwiek wskazówkę - tu chodzi o zdrowie i komfort jazdy dwóch narzeczonych ;)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Daj znać co wybrałeś !

 

U mnie wielki dylemat. Kuszenie sprzedawców na lepsze rowery i weryfikowanie przydatności lepszych rowerów z ich wykrozystaniem. Kusi dokupienie lepszego sprzętu szczególnie w opcji an raty to wychodzi 30-40zł więcej miesięcznie - aż tak się tego nie odczuje. Tak naprawdę zastanawiam się czy warto bo raczej nei wykrozystamy maxa z tego roweru. Tak myślę, czy nie kupić jakieś taniochy typu Lea F2 za te 1299zł i za rok - 2 dokupić lepszy osprzęt. 

 

Mega atrakcyjne są te rowery na Alivio. Lipny czas na kupno roweru. Jutro dopiero przymierzamy Kross Lea f2

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nowego wątku zakładać więc napiszę tutaj :

 

Jak ma się cena do jakośćci w tym wypadku ?
 
 
Jak ocenić te hamulce: tektro disc hdc-300 ?
 
Pozdrawiam !
 
No i co lepiej do jazdy rekreacyjnej: Kupić Kross Lea F2 czy dorzucić (rozbijam na raty) i kupić ten R2 ?!
 
 
EDIT:
 
Jeżeli moja narzeczona dobrze wpasowała się w ramę Kross Lea F2 : http://www.kross.pl/pl/2016/mtb-woman/lea-f2
 
to będzie miała problem z wygodą na :  http://www.kross.pl/pl/2016/mtb-xc-275/level-r2 ?
 
Widzę różnicę w niektórych długościach ramy (17 cali) ale nei za bardzo wiem jak to się przełoży
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...