Skocz do zawartości

Jaki rower na komunię do max. 1500zl


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupic rower dla chrzesniaka na komunię. Rower dla chłopca, jakies +/-140cm wzrostu. Bedzie glownie jeździł po drogach asfaltowych i tzw polnych, gdyz mieszka na wsi. Z racji ze nie mam juz duzo czasu w lokalnych sklepach zaproponowano mi cos takiego:

1.Mision 26 (rama 14) cena: 1.449zl

2. Kross hexagon x3 lub x2 cena: 1.249zl

3. Kands stranger 26" cena: 1.099zl

4.Giant revel cena 1.549zl

I jeszcze jeden rower:

5. Muddyfox Divine200 Lds 71 cena:+/- 1.100zl

Gears: 21Shimano Tourney

Brakes: Promax Alloy V-Brakes

Frame type: 16"

Wheel size: 26"

Tego ostatniego nie moglam znalzec w ogole w sieci. Ale mam zdjecia co zrobilam w sklepie (niestety nie wiem jak je tutaj wrzucić)i dosyc fajnie wyglada.

Chcę mu kupic cos w miare fajnego w tych pieniądzach, choc z drugiej strony nie ukrywam, ze im mniej wydam tym dla mojego budżetu lepiej.

Proszę o pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza

140 wzrostu nie może mieć roweru na kołach 26 cali. Taki rower będzie dla dziecka wręcz niebezpieczny w użytkowaniu bo będzie za duży, za ciężki i zbyt trudny w manewrowaniu. Szukaj roweru na kołach 24 cale. Najmniejszy rower na kołach 26 cali i rzadko spotykanej ramie 12 cali jest na wzrost 152-158 cm. Dzieci oczywiście rosną ale raczej nie więcej niż 10cm na rok więc kupowanie roweru na wyrost jest bardzo złym i niebezpiecznym dla dziecka pomysłem. W którymś wątku proponowane były rowery dla dziecka, chyba właśnie 24 cale. Przeszukaj forum. Mój syn wsiadł na rower o kołach 26 cali i ramie 15 cali jak miał chyba gdzieś 152-155 wzrostu i jeździ na nim do szkoły do dziś a ma teraz 166 wzrostu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...