Skocz do zawartości

Rower dla wysokiego do ~1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Poszukuje roweru górskiego do 1500zł, przejrzałem większość polecanych rowerów w internecie, jednak problem u mnie jest taki, że jestem wysoki (192cm wzrostu, wysokość do krocza: 93cm ) i ciężko znaleźć odpowiedni rower w tej cenie ( większość polecanych jest na koło 27.5 ). No właśnie, upatrzyłem sobie te koło 29 cali, rama według obliczeń 21 cali, proszę o opinie, czy warto się trzymać tego koła 29 cali ? Mocno to zawęża pole poszukiwania. 

Póki co sugerowałem się rowererami wmienionymi w tym artykule: https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-1500-zlotych/, jeśli chodzi o tego comp-er 29 to cięzko go znaleźć w tej cenie z tą ramą oraz dodatkowo ma grube koło. (rower będzie jeżdzony 50% asfalt, 50% leśne, raczej płaskie dróżki). Jeśli bym jednak wybrał koło 27.5 to myślałem o tym rockrider st 520, jednak się rozmiar wprzedzał w decathlonie.

Proszę o pomoc, czy trzymać się tego 29calowego koła czy odpuścić? Proszę również o jakieś propozycje modeli i czy warto kupować w jakiś no-namowych sklepach internetowych ? W decathlonie jednak mam ten serwis i gwarancje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...