Skocz do zawartości

Katowice - Międzyzdroje (Ultra w długi weekend)


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączajcie do mnie ! ;)

Start: Katowice 
Cel: Międzywodzie (Międzyzdroje tuż obok)
Trasa: https://www.komoot.com/tour/81864143?ref=wtd .
Na trasie jest mnóstwo stacji benzynowych (głównie Orleny co kilkanaście kilometrów).

Tempo: Zależy od wielu zmiennych. Może być to 25 km/h, a może 29. Ale nie mam jakiegoś ciśnienia na to żeby jaknajszybciej dojechać. Także jazda na luzie. 

Data: Chciałbym wystartować w środę (10.06) o godz. 14 lub 15 (kwestia dogadania). Jeżeli pogoda będzie niesprzyjąca (wiatr, deszcz)  albo ktoś będzie chciał to mogę wyruszyć dzień później (11.06).

Jeśli ktoś z innych miast chcę dołączyć do drodze to zapraszam!!!

Każdy zainteresowany niech zostawi tutaj jakiś znak to się dogadamy przez messenger (utworze też konwersację przy większej ilości osób) :)

GDYBY POGODA NIE DOPISAŁA W TYCH TERMINACH TO WYJAZD BĘDĘ ODWOŁYWAŁ.

Odnośnik do komentarza

Cześć,
mega trasa się szykuje ?

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć z mojego skromnego doświadczenia:

- wrzuć swoje info na forum Podróże Rowerowe, tam siedzi spora część ultramaratończyków: https://www.podrozerowerowe.info/index.php?board=24.0

- zastanów się czy jest sens jechać drogą krajową 94 i 11. Wiem, że tam będzie lepszy asfalt i większa dostępność stacji benzynowych. Ale przynajmniej ja nie przepadam za jazdą wśród ciężarówek i dużej liczby samochodów (co jest normą na krajówkach) na drogach bez asfaltowego pobocza (czyli na większości). Oczywiście kto co lubi.

- jazda z kimś na 600 km, z kim się wcześniej  nie jeździło, może być lekko ryzykowna. Zwłaszcza, że nie masz ustalonego tempa, a różnica między 25 a 29 to przepaść ? Myślę tu o średniej przy bezwietrznej pogodzie, bo wiadomo, że odcinkami jak warunki pozwolą, to się śmignie szybciej, a raz wolniej.

Udanego wyjazdu!

111.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...