Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry rower tylko małe kółka.  Namawiałem koleżankę na identyczny. Kosztował wtedy równo 3k na zimowej wyprzedaży. To jest rocznik 2017 albo jak pisze sprzedawca 2018. Nowy rower tej klasy kosztuje bliżej 3300-3500. Nie robią już tego modelu. Ze zdjęcia wygląda rzeczywiście na bardzo mało używany. Nie pamiętam czy w tej rozmiarówce M to jest 17,5 czy 19 cali. Cenę uważam za ciut wygórowaną. Skłonny byłbym zapłacić równo 2k. Małe koła mają kiepską wartość odsprzedażną, no i nie ma tylnej przerzutki typu mtb ze sprzęgłem, tylko trekkingowa, amor starszego typu niż w obecnym Gate. Nie znamy stanu hydrauliki. Zapewne nigdy nie robił serwisu. Więc za serwis hydrauliki fikniesz zapewne 400. Stanu pozostałych elementów, których nie widać jak stery, łożyska piast czy suport, nie znamy.

 

Odnośnik do komentarza

Czy urośniesz to nie wiadomo. Mój syn ma 16 lat, 181 cm i już ze 2 lata nic nie rośnie. Jeśli kolarstwo Cię interesuje to tu możesz go obserwować:
https://www.facebook.com/Mareknosir/

Jak zakładasz że urośniesz to rozmiar 19 cali. Jak nie to 17,5 cala. Ale jesteś na granicy rozmiarów i możesz 19 kupić.

Do 3k nie ma lepiej wyposażonego roweru niż Indiana X-Pulser 6.9 z Media Expert/Avans/Electro. To jest rower ze stosunkowo sportową geometrią do szybkiej jazdy terenowej. Chyba mają go jeszcze w rozmiarze M19, bo w 17 już nie.

Jeśli rower z potencjałem do ścigania to za ok. 3300 można kupić Kross Level 7 2019.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...