Skocz do zawartości

Ghost ebs one custom

Polecane posty

Wydawało mi się ze dłuższy mostek, wyciągnie w przód postawę na rowerze co spowoduje jeszcze mocniejsze zadzieranie głowy.

Gripy zamowie jutro, jeśli tylko mogą pomoc będzie super.

Aktualnie mam mostek i kierownice hussefelt - w takim razie będę musiał zmienić mostek na dłuższy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Założyłem mostek truvativ XR 110mm, zdjęcie poniżej słabej jakości ale coś tam obrazuje.
Podsumowując, z tak długim mostkiem nie dało się jeździć komfortowo. Bardzo wyciągnięta pozycja, przeprost w łokciach i drętwiejącą palce po 6km

1b94a086b3439f5c8212f58c8bfe91bc.jpg

Zastanawiam się w która stronę brnąc w takim razie.
Pozycja wyciągnięta podpowiada ze to nie tego oczekuje.

Czy zatem było dobrze z hussefeltem? A może coś pomiędzy?

Może zostawić hussefelt a zmienić kierownice na raka z wniosem? Prosta?

Nie wiem. Ja i większość kolegów mamy w mtb mostek ustawiony do w miarę agresywnej jazdy czyli równolegle do podłoża. Kierownice mamy XC czyli stosunkowo proste. Niestety trzeba pomału znaleźć jakieś swoje optimum.

Ty masz rower, który, jeśli się nie mylę ma skopaną geometrię przez wymianę widelca z innego rozmiaru. Tak naprawdę żeby uzyskać kokpit jak w normalnym rowerze, mostek powinien być ustawiony na duży minus.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Cześć ;)
Koła zostały zmienione na dartmoor raider z popularnymi piastami maszynowymi novAtec ;) jestem niesamowicie zadowolony, aktualnie wyglada to tak:

3cc81430bc8e34fad4a415d13d22f3e0.jpg

Wymieniłem również korbę na dwu rzędowa slx 36x26T.

Pojawia się pytanie, czy zauważę różnice jeśli zmienię tylna przerzutkę slx (m7000 SGS ) na model XT m8000 sg lub m786 gs? I czy one obsłużą aktualny napęd (2x10)?