Skocz do zawartości

Rower trekkingowy na podróże z dzieckiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Poszukuję roweru, który będzie nadawał się na przejażdżki z dzieckiem na dystansie 20-30 km. Do roweru planuje dokupić fotelik rowerowy Hamax Siesta.

Najbardziej odpowiada mi rower trekkingowy lub crossowy. Jeśli jednak ktoś ma inne sugestię, chętnie wysłucham. Kwota jaką chcę przeznaczyć na rower nie jest duża, ponieważ chcę znaleźć coś do 1000 zł i pytanie czy warto kupować używany rower czy też skupić się na nowym do tej kwoty? 

Najbardziej w oko mi wpadły te używane:

Stevens Primera Luxehttps://www.olx.pl/oferta/rower-stevens-CID767-IDttCUF.html#59b75d4b01 

Maxim Excursion 210 - https://www.olx.pl/oferta/rower-kola-28-maxim-excursion-210-moz-wysylki-CID767-IDE6FZP.html#afa9d708ae

Sprawdziłem również rowery polecane do 1000 zł i pod oko wziąłem: 

Spartacus Premier 2.0

Dodam, że jestem rowerowym amatorem, dlatego też postanowiłem doradzić się na forum i chętnie przyjmę inne propozycje. Jeśli w pomocy ma znaczenie mój wzrost, to mierzę 185 cm.

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.05.2020 o 11:51, qba napisał:

Dodam, że jestem rowerowym amatorem

To lepiej nie kupuj używki bo nie będziesz w stanie sprawdzić czy rower jest sprawny i ile trzeba w niego kasy włożyć.

Rowery nowe za 1000PLN są wykonane bardzo ekonomicznie i jeśli masz możliwość dołożenia 500-800PLN będzie to na plus.

Dnia 1.05.2020 o 11:51, qba napisał:

Do roweru planuje dokupić fotelik rowerowy Hamax Siesta.

Najbardziej odpowiada mi rower trekkingowy lub crossowy.

Jeśli będziesz chciał kupić trekkinga to sprawdź czy ten fotelik wejdzie do roweru. Fotelik mojego syna nie mieści się w rowerze ojca (w trekkingu). Bagażnik jest elementem przeszkadzającym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...