Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze roweru


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem tutaj nowy więc witam wszystkich. Nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam temat, jeśli nie to z góry przepraszam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy opłaca się kupić rower z linku za 750 zł? ( w opisie jest 850 ale poszedłby za 750 zł) W opisie jest, że przednia przerzutka to Altus, jednak na zdjęciu widać że jest to alivio.

 

http://olx.pl/oferta/rower-meski-kola-28-cali-aluminium-deore-hydraulika-tarcze-univega-CID767-IDeLNA5.html

Odnośnik do komentarza

Witam. Też jestem nowy na tym forum.  Mam dylemat odnośnie kupna roweru a dokładnie cross czy treking? Chodzi o to ze rower bedzie mi służył do codziennej jazdy do pracy oraz na wypady z dzieckiem poza miasto. Jeżdżąc po sklepch słyszę różne opinie. jedni mówią że trekingowy będzie do fotelika dla dziecka ( ma 2,5 latka) w sam raz a w inny żę cross będzie akurat gdyż nie ma bagażnika i jak zamontujemy fotelik to nie będzie tłukł o bagażnik jak bedę jechał. No i nie wiem w końcu co wybrać. Czytałem ze przy kupnie roweru wszystko ma znaczenie nawet waga osoby. ( ja waże 97 kg a dziecko 18) zastanawiam się też czy fotelik kupić montowany z tyłu czy na ramie. No i czy jak zamntuję na ramie to czy i mi wygodnie się będzie jeździć z dzieckiem. NO i ostatni dylemat to czy kwota jaką chcę przeznaczyć na rower nie jest trochę przesadą - planuję zakup za ok 3 000 zł ?  

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie. Co lepiej kupić rower szosowy w całości na shimano 105 5800 ale tylko 50/34 (jak np. Canyon endurance al 6.0 2016) czy lepiej wybrać mniej równą konfigurację shimano 105 z korbą rs 500 ale za to 52/36 (np focus cayo 105 2016). Jazda po równinach wyżynach mało przekraczająca nachylenie 8 lub 12%. Zalerzy mi na prędkości i dużym dystansie nie wspinaczce. Z tąd ten dylemat. Chodzi mi nie o konkretny rower ale konfiguracje co w tym wypadku jest lepsze pełne shimano 105 5800 ale 50/34 czy mnij równa konfiguracja ale za to 52/36. Cena do 4500 zł (sam rower bez butów i pedałów).proszę o pomoc ja bym stawiał pełne 105 5800 ale nie jestem pewien. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...