Skocz do zawartości

Jaki rower kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje waszej pomocy :D Planuje zakup roweru do 2500 zł. Musze przyznać, że mója wiedzą w temacie rowerów jest zerowa. wybrałem Krossa level b3 oraz Krossa Evado 5.0. Cały problem polega na tym, że nie wiem jaki rower był by dla mnie dobry górski czy też trekingowy. Musze dodać, że mieszkam na wsi często jeżdżę leśnymi drogami oraz różnego typu nie utwardzonymi.

Odnośnik do komentarza

Musisz się zdecydować gdzie głównie będziesz jeździć. Jeśli głównie drogami którymi porusza się okoliczny transport czyli asfaltami, gruntówkami, żwirówkami i tego typu utwardzonymi to kup crossa/trekkinga. Jak głównie polami, lasami, wąskimi ścieżkami którymi ludzie chodzą ale nie jeździ się tam czymś zmotoryzowanym, to kup MTB. Jak nie jesteś pewien to MTB będzie lepszym wyborem bo po lesie wygodniej jeździć na MTB a i asfaltem się pojedzie. W drugą stronę trochę gorzej. Ale zawsze do crossa można dokupić szersze opony i też po lesie da radę. Ostatecznie kiedyś nie było amortyzatorów i szerokich opon i ludzie też sobie radzili.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W przypadku autora również skłaniam się do tego,że MTB jest lepszym wyborem ponieważ decydując się na taki rower,pojeździsz zarówno ścieżkami leśnymi jak i na asfalcie,co do Crossa to już nieco inna sprawa,chociaż jak radzi Przedmówca: inwestując w szersze opony też da rade. Evado to sensowna propozycja,warto przymierzyć się do tego modelu zanim zdecydujesz się kupić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...