Skocz do zawartości

Rower do 1650zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się za rowerem dla siebie, mężczyzna 1.8m. planuję jazdę w 80% płasko miejską w 20 tereny przymiejskie, jakiś lasek czy górka. Przyglądam się czemuś z rodziny cross\trekking (bardziej cross).

Lokalne sklepy mam dość słabo zaopatrzone w to co jest polecane na forach także przymiarka będzie trochę utrudniona.

Cenowy max to wspomniane 1650.

https://allegro.pl/oferta/rower-cross-28-vellberg-explorer-4-2-deore-19-8232212425

Jeden ze sklepów ma na stanie krossa evado 3.0 za 1600

No i pytanie iść w jedną z tych opcji czy coś innego i w miarę możliwości tańszego? 

Plusem explorera jest deore, jaki że jestem zielony w rowerowe klocki to dajcie znać czy warto w to inwestować (osprzętowy standard na rynku jest o 1\2 'oczka' niżej z tego co widziałem)

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Za tą kwotę będzie ciężko znaleźć coś lepszego. Jedyne co można doradzić, to jeśli jesteś wstanie dołożyć kilka stów, to bardzo dobrą poropozycją w tym roku jest rower Indiana (rowery od Krossa dla MediaExpert).

https://www.mediaexpert.pl/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-5-9-m19-czarno-grafitowy,id-1272952

Tu również jest Deore, ale amortyzator jest dużo lepszy - będzie lepiej pracował i więcej wytrzyma. Do tego koła 29 cali.

Ważne, żeby trafić z rozmiarem.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam z kolei Lazaro integral v3 - cena 1499 zł, rowerek świetny tylko trzeba uważać z wielkością, bo 21" jest naprawdę spory ? Sam szukałem rowerku maksymalnie do 2000 zł, rozważałem zakup gianta, unibike. Jednakże stwierdziłem, że nie potrzebuje nie wiadomo jakiego roweru do amatorskiej jazdy, a wspomniany lazaro jest wystarczający aż nadto (również większosć po mieście 85%). Osprzęt w tym przedziale cenowym jest podobny do vellberga i o lepszy ciężko (poza indiana z media expert). Sam zastanawiałem się na zakupem tego modelu velberga 4.2, jednakże nie mogłem nigdzie znaleźć jednoznacznej opini - starsze modele jedynie były oceniane. Znajomi zakupili niedawno lazaro i byli bardzo zadowoleni, stąd wybór padł na ten model. Mam 184 cm wzrostu, wziąłem tą największą ramę i rowerek jest faktycznie duży. Mam wrażenie że inne marki - typu giant, unibike mają mniejszą rozmiarówkę. Myśle, że dla CIebie idealna byłaby 19" - czy to vellberg czy to lazaro bo modele są bardzo zbliżone. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...