Skocz do zawartości

Cross 1.5k - 2k


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z dwa miesiące temu już pisałem o rower i wtedy uświadomiliście mi, że warto zainteresować się crossami.

 

Właściwie mam już prawie pewny zakup, ale chciałbym jeszcze zapytać osób, które znają się dobrze na rowerach czy jest to dobry wybór.

Mianowicie chodzi o model "Flash" firmy unibike.pl

http://unibike.pl/flashgts.php

Tutaj macie pełną specyfikacje.

Kosztuje 1529 zł

 

Trochę mi się zmniejszył budżet niż ostatnio, ale jest jeszcze trochę droższy model:

http://unibike.pl/crossfiregts.php

 

Czy warto w ogóle kupić rower tej firmy? Jeśli tak to, który z tych?

Odnośnik do komentarza

Specjalnie to te rowery jak na moje oko wiele się nie różnią, amortyzowana sztyca za parę złotych korba, kilka milimetrów skoku amortyzatora.  Jak zmniejszył Ci się budżet to proponuję tego tańszego. Na początek przygody z rowerem masz super. Jak złapiesz bakcyla to za kilka tysięcy km sam będziesz wiedział jaki chcesz następny. Pzdr :) Kup i pedałuj bo pogoda dobra:) 

Odnośnik do komentarza

Uni na dniach zacznie składać nowe rowerki więc można pewnie uzyskać dobrą cenę na ubiegły rocznik. Mi się udało tak kupić ich Experta. Miałem też dobrą cenę na ten rower z rocznika 2014, ale był na kołach 26. Mimo, że to góral to i tak śmiało mogę polecić tę markę. Jak Łukasz mówił za lepszy osprzęt warto dopłacić. Wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko słyszałem plotki. Widziałem też sporo zdjęć w necie. Mimo wszystko i tak kupiłem rower Uni. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale większość tych plotek jest maks do roku 2013. Resztą nie tylko o ramach Uni sporo plotek było, że pękają. Na rowery Rometa też psioczyli, ja mam już prawie rok Orkana i jest spoko. Przynajmniej na razie. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...