Skocz do zawartości

Trekkingi do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, poszukuję dla siebie i małżonki rowerów do 2500zl szt.

Liczy się wygoda...trasy głównie od wioski do wioski przez jakiś las ewentualnie, bez ciężkiego terenu. Aktualnie upatrzone Kross trans 6.0, unibike Voyager GTS i Romet wagant 4.

Z tych 3 nie miałem okazji przejechać się Kross em...

Między unibike i Romet 100zl więcej za romet a ale przerzutka tylna deore 9biegów...znowu chyba ciutkę wygodniej jechało się Voyager em...tylko to przejażdżki wokół sklepów...

Rączki Voyagera takie miękkie nie wiem, czy czas ich nie zmęczy...

Ktoś coś? Będę wdzięczny. Jutro żona na wersjach damskich się przejedzie to też coś może będzie wiadomo,który jej bardziej pasuje...

 

Odnośnik do komentarza

Kross ma siedem biegów w tylnej piaście. Rozwiązanie wygodne, ale raczej na miasto.  Dwa pozostałe mają standardowe przerzutki z większą ilością przełożeń (24-27), może to się przydać w bardziej pagórkowatym terenie. Unibike ma szersze opony 42 mm, w Romecie 35 mm . Na polnych drogach te szersze z Unibike będą lepsze. Opony można w razie czego wymienić, ale przy dwóch rowerach to będzie koszt około 200 zł + .

Kwestia miękkich rączek : to jest akurat najmniejszy problem. Mam u siebie takie gąbkowe kupione za około 20 zł, Są wygodne i po 2 latach wyglądają jak nowe. W razie czego te rączki można łatwo wymienić na inne, ceny od 10 do 100 zł za jakieś specjalne ergonomiczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...