Skocz do zawartości

Rockrider 520 czy Merida używana


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem roweru górskiego do jazdy po lesie, polnych drogach i mieście. Mój budżet to max. 1500zl. Z tego co się rozejrzałam z nowych najlepszy osprzetowo jest Rockrider 520 z Decathlonu. Ale różne opinie słyszałam o tych rowerach i nie wiem co zrobić. Biorę pod uwagę też używane. Nie wiem tylko czy będę potrafiła dobrze ocenić jego stan. Znalazlam cos takiego: 

https://m.olx.pl/oferta/merida-tfs-300-v-stan-bdb-slx-deore-lx-super-osprzet-CID767-IDz80X1.html#position=3&page=1

Zastanawiam się czy lepiej kupić nowego rockridera (gdzie będę miała gwarancję i serwis) czy szukać jakiegoś używanego? 

Osprzetowo trochę się różnią Ale czy różnica będzie bardzo odczuwalna dla laika? 

Odnośnik do komentarza

Ami to ogłoszenie śmierdzi. Zdjęcia są, owszem ale opis jest bardzo skąpy. Do tego te sformułowania w ogłoszeniu: "TYLKO POWAŻNE OSOBY, ŻADNE ZALICZKI KASA DO RĘKI!!!! ", "Chętnych proszę o wiadomości SMS. Lub poprzez olx bo nie jestem zawsze w stanie odebrać połączenia". Jakoś mnie to nie zachęca,

 

Tak poza tematem to rowery  Decathlonu są częściej polecane niż Merida na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...