Skocz do zawartości

Jaką przyczepkę jednokołową kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Może i lepszy ale cena mnie odstrasza, bo nie dość że sama przyczepka to kilka stówek, to trzeba dokupić jeszcze sakwy, więc w najlepszym wypadku kolejne 250zł. A szkoda, bo była by to dobra propozycja. Swoją drogą ciekawe skąd wynika cena? Zwykłe koło. kilka prętów, łożyska. Cenią się.

Poza tym tu chodzi o możliwość przewiezienia czegoś większego lub cięższego, więc przyczepka z płaskim dnem czasem jest po prostu lepsza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cena to pewnie efekt poświęconego czasu i pracy na powstanie i świadomość jakości i unikalności efektu.

 

A potrzeba przewiezienia jednej, większej rzeczy to faktycznie, jeden z tych niewielu argumentów przeciw Extrawheelowi :]

 

Przy okazji - świetny Sport Arsenal to 180 za parę, jak widziałem kilka dni temu na targach w Gdańsku.

 

Szy.

 

_________

 

znajkraj-logo-forum-50.png

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany do SA, skłaniam się bardziej ku Crosso, więc przyczepka + samozamykacze + Crosso to wydatek ok 1200 zł. Trochę dużo. Tanie przyczepki towarowe (ok. 250 300 zł) mają znowu kiepską jakość i szybko się rozpadają. I tak źle i tak niedobrze. Może po prostu mniej gratów ze sobą zabierać, a większe rzeczy przewieźć samochodem? Jak znam siebie to pewnie nie znajdę czasu żeby coś samemu zmontować i na gadaniu i normalnych sakwach się skończy ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

@Szy, możliwe, tak szczegółowo nie sprawdzałem. Natomiast ostatnio okazało się, że potrzebuję przyczepki transportowej ale na zwykłe zakupy. Samochód w warsztacie, do sklepu 7 km, do sakwy i tak wszystkiego nie wrzucę. Wpadł mi pomysł (no może od kokoś ściągnąłem ;)) kupienia po sezonie przyczepki do przewozu dzieci i zrobienia z niej transportowej. Po sezonie bo taniej, przeróbka, bo skoro wytrzyma ciężar dziecka to zgrzewki z wodą i mlekiem też przewiezie. Ale to już inny temat. Jednokołową chyba sobie jednak odpuszczę. Choć chęci były duże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...