Skocz do zawartości

Montaż lemondki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od 6 lat mam rower romet, który jest rowerem miejskim. Pokonuję nim kilometry na różnych drogach, od asfaltu po drogę polną itd. Jazda nim jest w porządku, choć zastanawiam się nad montażem lemondki. Czy jest sens w przypadku takiego roweru miejskiego montażu takiego urządzenia? Nie chodzi mi o aerodynamikę, ale o zmianę pozycji moich rąk podczas jazdy. A nie chcę wydawać na nowy rower szosowy 2000 zł.Mój rower wygląda mniej więcej tak. Chodzi mi tutaj o to, że mój romet nie ma klasycznych rączek jak np. rower górski tylko takie zakrzywione. Jestem trochę laikiem, ale myślę, że każdy będzie wiedział o co mi chodzi. Pozdrawiam.
1992fc5f4cbba617c14039a879ef

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi tylko o zmianę pozycji rąk, to wystarczą rogi. W takiej giętej kierownicy jak masz obecnie ich zamontowanie może być problematyczne, to znaczy da się, tylko będą trochę za bardzo rozchylone na zewnątrz. Gdyby to przeszkadzało, można dać inną kierownicę, mniej giętą. Swoją drogą gdybyś wolał jednak lemondkę, to też nie powinno być problemu z montażem (chociaż to też zależy od tego jak bardzo kierownica jest wygięta, również w tym przypadku może się okazać, że trzeba by było wymienić na bardziej prostą).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...