Skocz do zawartości

MTB do 2500zł dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jako, że coraz bardziej popadam w konsternację po wertowaniu kolejnych artykułów oraz postów na powyższy temat, chciałabym poprosić o radę w wyborze konkretnego modelu MTB.

Mierzę 167cm, waga średnia. Poszukuję roweru do codziennego przemieszczenia się z punktu A do B (praca) oraz w czasie wolnym do jazdy w "terenie" (góry, lasy itp.).

Design jest dla mnie rzeczą drugorzędną. Wolę żeby komfort jazdy był większy niż żeby rower wyglądał jak milion dolarów ?

Modele, które wpadły mi w oko:

B'Twin Rockrider 560 (o ile warto do niego dołożyć) albo 540 - wstępnie do niego się przymierzyłam w Decathlonie i jest w porządku

Kellys Spider 50 27.5" (nie wiem, czy 29" byłaby dobrym wyborem)

Kross Lea 6.0

Romet Mustang 27.5" 2018

Jestem otwarta na wszelakie uwagi i propozycje ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę wątpliwości się wkrada, MTB na dojazdy do pracy? i ten teren to taki hardkorowy bardziej? bezdroża itp. czy bardziej delikatny jakieś wyznaczone ścieżki leśne, górskie? Ogólnie jeżeli chodzi o komfort to z tego co kojarzę w MTB  trochę się mija (pozycja, ergonomia itp.), wiadoma sprawa odczuwalne po iluś tam kilometrach, plus wiadomo szerszy "kapeć" więc dojazdy do pracy nie będą lżejsze, no chyba że dojeżdżasz bezdrożami :) ale jest więcej specjalistów w tym zakresie na forum ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...