Skocz do zawartości

Buty rowerowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie jeszcze mam zamiar jeździć także zimą (zobaczymy, co z tego wyjdzie :p), ale także kupiłam je z myślą o wiośnie i jesieni, za to kompletnie bez myśli o rowerze. Wyszło przez przypadek i się sprawdziło.

Osobiście także wolę te Twoje adidasy, bo zapewne są wygodniejsze, tylko że nie zawsze i do wszystkiego trekkingi pasują (a szkoda :)). Dlatego wzięłam te z Deca.

Odnośnik do komentarza

No własnie dzis je przetestowałam no i spoko ? chociaż tylko 15 min. bo tyle mam do pracy. A zimą może w przyszłym roku jak sie dorobię i kupie jakąs kurtke spodnie długie  na  rower bo w cywilnych to masakra jeżdzić dłuższe wyprawy. Te rowerowe co kupiłam wszesniej (w pierwszym poście jest link) sa fajne sztywne czuć różnice miedzy nimi a zwykłymi butami ale niestety szerokie strasznie. Jest damski model ale róż niestety? ale pewności nie czy też nie bedą szerokie a ja potrzebowałam na już,a  w szpilach i tym podobnych jakoś nie potrafie?

Odnośnik do komentarza

Oj, od razu w szpilach ? Na MTB czy szosę zresztą nie godzi się.

Natomiast róż różowi nie równy. Ja miałam swego czasu duże opory, ale niestety jedyne buty SPD, na jakie było mnie przed dwoma laty stać, to WM34 z amarantowymi wstawkami. Polubiłam je do tego stopnia, że nawet kupiłam pod nie rękawiczki i zimową bluzę z takimi akcentami. Poza tym SPD mimo wszystko rządzą, bez względu na kolor ? W tym tygodniu jeździłam właśnie tak po 15min. na platformach - raaany, jak mi tego wpinania brakowało!

Odnośnik do komentarza

Niee spd to nie dla mnie?ja bym sie chyba zabiła. Na razie to sie przekonałam do spodenek rowerowych(wiadomo jak sie w nich wygląda?zwłaszcza jak sie ma troche nadprogramowych kg ) mega komfort w porównaniu do zwykłychJezdze na trekkingu bo mam problemy z kregosłupem i sie bałam ze przy innym rowerze z bardziej sportowa pozycją mogę miec problemy. A miejski z koszyczkiem to nie moj styl?.Ale jak widze tych kolarzy pomykajacych na szosach to normalnie zazdroszcze piękne są?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...