Skocz do zawartości

czy warto kupić drogi rower za 4400zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem, chciałbym zacząć z "skakaniem" na rowerze typu full bez doświadczenia. Mam na oku rower Santa Cruz za 4400zł, ale nie wiem czy warto kupić... mam teraz Kross Black Edition 6.1 w rozmiarze L. Gdy próbuje skakać, to trudno sie robi z takim dużym rowerem (mam 160cm wzrostu). A pytanie jest takie, czy warto kupić nowy rower za 4400zł bez doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

Przy tym wzroście zacznij od BMX-a na 20 calowych kołach - to rower stworzony do akrobacji - zwrotny, szybki w ciasnych zakrętach, łatwo nim "kręcić" - street, dirt

Zabawa w skakanie na tym http://www.kross.lt/pl/node/18525 to prosta droga do kalectwa, chyba że skakanie dla Ciebie to szybka jazda po trasach leśnych i "hopy" czyli "lecenie z rowerem" - wtedy szukaj roweru do szybkiej jazdy typu XC szukaj i "skakanie" to raczej dodatek do jazdy ...

Chyba że myślisz o czystej skakance typu trial czyli akrobatyka na rowerku bez siodełka ;)

Krótko - opis "skakanie na rowerze" to trochę za mało - to tak jakbyś spytał kobietę o rower jakim jeździ i usłyszał "pastelowy róż" - taki jest poziom pytania jak i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...