Skocz do zawartości

rower crossowy do 4,5tys


Rekomendowane odpowiedzi

Mi w zupełności Alfik wystarcza, ale nie jest powiedziane, że tobie wystarczy mocy. Jeśli nigdy nie jeździłeś rowerem z przekładnią planetarną to nie masz porównania. Ja jeździłem na kilku rowerach i świadomie się przesiadłem. Sprawę pogarsza fakt, że nie możesz się przejechać na czymś takim. Napęd mało popularny. W zasadzie od nie dawna w sprzedaży. Wszyscy chwalą !4 biegowego Rohloffa, ale cena takiego napędu jest bardzo wysoka. mimo, że mam tego Orkana i mi służy dobrze to ostatnio naszła mnie nostalgia za grubymi oponami i wypadami do lasu. Trochę poważniejszy teren kusi. Bez szaleństw oczywiście. Wspomniałeś o kwitach. Bez kwitów tym bardziej bym nic nie kupił. Jak masz możliwość to wypróbuj te nówkę i zobaczysz. Wizualnie i technicznie rower zacny.

Odnośnik do komentarza

No Evado 7.0 naprawde osprzetowo wyglada zacnie i ten czarny mat tez fajnie sie prezentuje na plus jest to ze salon krossa mam w swoim mieście z 4300 jak sie zdecyduje zejda na 4000zl , co do tego Ktm loreto full xt gosciu mi sprzeda za 2900 i zapewnie ze rower jest legal przywieziony z Norwegi stan bdb a ten rozmiar 56 by mi pasowal bo mi pomierzyl rury itd jak bym sie zdecydowal to 1000zl mam na inne gadzety do tego roweru i ewentualny serwis gdyby cos trzeba bylo wyregulowac.Musze to wszystko przemyslec i chyba jeszcze pojade zobaczyc tego orkana do innego miasta dzięki ziomek za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolego dawno mnie tu nie bylo ale miałem napisac czy jestem zadowolony z orkana 6.0 z piastą shimano alfine :)
 Rower jest super a ta piasta alfine rewelacja naprawde  juz zapomniałem o normalnym napędzie z przezutkami bo komfort jazdy jest mega ,hamulce tez rewelka takze z zakupu jestem naprawde zadowolony i polecam zakup tego roweru .Ale mam tez pytanko do ciebie bo zrobiłem na nim dopiero 100 km i mam mały problem ,ktory przytrafił mi sie juz  drugi raz a chodzi o napinacz łancucha alfine łancuch mi sie zsunoł z tego małego kułeczka juz drugi raz kluczem imbusowym poluzowałem srube i łancuch nałozyłem na kóleczko i jest oki ale podejrzewam ze problem powruci  bo juz 2 razy sie tak stało a dokreciłem mocno ,mimo to sie poluzniło dlatego czy czasem problem nie jest z łancuchem ?moze jest za długi i jedno albo 2 oczka by trzeba było zmniejszyc ? moze miałes taki problem przy swoim Orkanie?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam problem juz rozwiązany miałem prawdopodobnie za mocno napiety łancuch i przy obciazeniu jak pedałowałem ,ramie od napinacza sie luzowało poczym łancuch sie zsuwał z tego małego kułeczka przy napinaczu , łancuch troszke poluzniłem   no i problem zniknoł mam nadzieje na dobre:) mam do ciebie jeszcze pytanko jakie blotniki masz przy orkanie bo mam z tym mały problem  z dopasowaniem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Dzięki za opinie o Orkanie 6. Też się zastanawiam bardzo poważnie nad nim. Na allegro jest już w cenie 2800.

 

Mam pytanie jak z alfine 11 pod większe górki, da się spokojnie wyjechać ?

 

Zastanawiam się czy kupić crossa i tego Orkana 6 czy poczekać na mtb: Kross Level b7 2016.

Chciałbym też trochę po lesie jeździć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć Marcino kiedyś ci pisalem o tym problemie z napinaczem przy orkanie ze lanccuch zjezdza z tego małego kolka , no i niestety problem sie powtarza; p i naprawde niemam pojecia Dlaczego tak jest ty zrobiiles 900 km i wszystko spoko a ja dopiero 250 i gdze jade musze brac imbus ze soba i jak zjedze z tego kolka to luzuje i poprawiam zaczyna mnie to irytowac , moze jakis inny napinacz kupić , a moze wada fabryczna to jest ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...