Skocz do zawartości

Rower mtb do 5000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wzrost: 191 waga:80   Jestem przed zakupem roweru, najchętniej bym wydal tak do 5 tyś. Bardzo często będę wjeżdżać do lasu jadąc z górki po lekkich korzeniach czy wjeżdżał lasem ścieżką trzy kilometrową do góry. Myślałem o Kellys Gate 50 lub 90 choć ciężko dostać ten model w sklepie rowerowym w moim mieście, niedaleko mnie jest dobry sklep z rowerami rozmawiałem z nimi i z mtb maja specialized i kross ale nic nie wiem o tych markach wiec może by ktoś mi polecił. Myślałem też że bym zamówił do innego sklepu Kellys'a ale nie wiem jaki rozmiar ramy i kol dobrać ; / Proszę o pomoc z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza

Raczej 2,15. Ale Trek X-Caliber to zdecydowanie technicznie gorszy rower. Rama nie jest zła ale brak sztywnej osi i bardzo kiepskie koła. Zakup mało przyszłościowy. Z drugiej strony dożywotnia gwarancja na ramę. Jeśli przyjdzie Ci do głowy pościgać się w maratonie mtb albo jeździć z silnymi grupami mtb to pierwsze co będziesz musiał zrobić to upgrade kół. A większość dobrych kół jest prawie wyłącznie pod sztywną oś. Z Trekiem jest ten problem że producent nie umożliwia przetestowania roweru przed zakupem. Np. Specialized czy Merida mają dni testowe i bez problemu można się godzinę bezpłatnie przejechać. Sam się interesuję modele Procaliber ale ni cholery nie ma go gdzie przetestować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...