Skocz do zawartości

Malowanie roweru w Warszawie


Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Mili,

bardzo proszę o informację, gdzie w stolicy mogę w dobre lakiernicze ręce oddać szosę B'Twin.

W ofercie rower sprzedawany jest tylko w kolorze czarnym a mi się marzy biały ;))) 

I jeszcze pozostaje kwestia odtworzenia czcionki z napisem na ramie - dziwnie byłoby mieć taki cały w kolorze bez literek - macie na to radę?

Kogo, gdzie i usługę w jakiej cenie możecie polecić?

 

 

Odnośnik do komentarza

Mili,

bardzo proszę o informację, gdzie w stolicy mogę w dobre lakiernicze ręce oddać szosę B'Twin.

W ofercie rower sprzedawany jest tylko w kolorze czarnym a mi się marzy biały ;))) 

I jeszcze pozostaje kwestia odtworzenia czcionki z napisem na ramie - dziwnie byłoby mieć taki cały w kolorze bez literek - macie na to radę?

Kogo, gdzie i usługę w jakiej cenie możecie polecić?

 

Malowanie ramy z widelcem pewnie coś koło 250-300zł + koszt demontażu/montażu. - na Ochocie jest firma, która się tym zajmuje. Z tym, że tylko jeden kolor (ostatecznie dwa - rama/widelec.

Jeśli chodzi o odwzorowanie napisów - raczej droga zabawa, pewnie jakiś dobry samochodowy lakiernik się podejmie czegoś takiego, ale to sporo roboty i tanio nie będzie - ciężko mi nawet zgadywać kwotę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...