Skocz do zawartości

Unibike Viper gts 2017 czy Northtec Caledon db al 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam pewien dylemat odnośnie kupna któregoś z dwójki wymienionych rowerów 


Unibike Viper gts2017


http://www.unibike.pl/unibike2017/vipergts.html


Northtec caledon db dl 2017


http://nrowery.pl/rowery/cross/57-caledon-db-al


Unibike posiada lepszy osprzęt ale brak hydraulicznych hamulców, northtec bardziej podoba mi się wizualnie.


Jak ma się sprawa ram w tych rowerach ? Prosił bym o odpowiedź który z rowerów jest lepszy i dlaczego, biorę pod uwagę gwarancję obu, i sprzęt z którym się zapoznałem ale dalej mam problem z wyborem który rower. Rower do jazdy rekreacyjnej, czy jest sens dokładac do tych 2500 zł czy wystarczy taki Eries, lazaro czy kands? Mimo wszystko chciał bym usłyszec opinie osób bardziej zapoznanych w tym temacie na temat powyższej dwójki


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza

Nie wiem co u Ciebie oznacza rekreacja. U mnie to wyjazd z sakwami, czasem z plecakiem. Dojazdów do pracy nie biorę pod uwagę bo do tego można użyć każdego roweru.

Unibike ma V-ki - proste, łatwe w obsłudze, trochę gorzej hamują niż hydrauliczne. 

Nowe Alivio (Northtec) i stare Deore (Unibike) będą zachowywały się podobnie - precyzja zmiany biegów będzie taka sama, wytrzymałość też.

Viper ma system 10 biegów, Caledon 9-ciu. Nie sądzę żeby miało to znaczenie w rekreacji.

Northtec ma linki prowadzone wewnątrz - plus, jeden uchwyt na bidon - minus.

Czy warto wydać tyle kasy? Jeśli masz to czemu nie - wydawaj. Jeśli chcesz zaoszczędzić to kup tańszy z Allegro i też będziesz zadowolony. 

Ja bym wziął ładniejszy, a to kwestia gustu.

Poczytaj inne wątki bo napisano tu na ten temat całe wypracowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...