Skocz do zawartości

Identyfikacja roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet rowerów takiej marki nie znalazłam, a co dopiero konkretnego modelu ;) Czy wart, tego nie wiem, ale na pewno bym go nie kupiła. Po pierwsze to nie MTB, tylko coś trekkingopodobnego, może rower miejski. Wygląda jak krowa i wątpię, że jest cudownie lekki, jak to twierdzi autor. Po drugie te hamulce, może i wydajniejsze, ale mało popularne i serdecznie dziękuję, gdy przyjdzie do serwisu. Po trzecie z doświadczenia widzę, że naprawdę trudno jest o przyzwoity rower, jeśli ma on powyżej 5 lat (a 10 to już przepaść). Przede wszystkim myśl technologiczna idzie do przodu i nie dotyczy to wyłącznie najwyższych grup, ale nawet i biednego Tourney'a. Tę różnicę widać i nie da się jej często nadrobić jedynie smarowaniem czy po prostu jak najmniej intensywną eksploatacją. A poza tym i tak to dbanie trzeba włożyć między bajki - z tego, co widzę, to ludzie albo dbają, ale trochę jeżdżą, albo nie jeżdżą, ale strzelają rower w kąt piwnicy i trzymają tam przez kilka lat przekonani, że nic się przecież z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...