Skocz do zawartości

Fitness do 2.5k


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nie warto. Niestety, trzeba dużo cierpliwości a poszukiwaniach. Najlepiej określ katologowe modele, które spełniają stawiane warunki (typ roweru, napęd, hamulce), a potem szukaj używek. Na pewno Merida Speeder, Giant Fastroad czy podlinkowany przez Ciebie Cube. Resztę trzeba by wygooglać :)

Ok a to co z tym Cubem jest nie tak? Za drogi? Ile taki powininen kosztowac?

Odnośnik do komentarza

To nie jest jakaś straszna drożyzna, tylko też nie okazja. Rower prawdopodobnie dwuletni, nie wiadomo, ile używany i co wymaga wymiany. To, że napisane, że wszystko działa i po przeglądzie dla mnie osobiście o niczym nie świadczy. Od miesiąca jestem na kupnie szosy - widziałam już kilka rowerów "po przeglądzie", z czego jeden miał nawet zardzewiałe linki, ale sprzedający upierał się, że działają (hamulec się zaciągał, ale już nie wracał :p). Dla osoby, która na rowerach się nie zna, taka zabawa może się różnie skończyć - oczywiście, rdzę zauważysz, ale już na przykład kasetę zużytą tak, by nie przyjęła kolejnego łańcucha? Luzy w sterach? Wyrobione łożyska w piastach?

Dwa tygodnie temu za 2500zł kupiłam nowy rower (60km przebiegu, gwarancja, papiery) z barankiem, również na nowej Sorze. Biorąc pod uwagę, że klamkomanetki w szosie są znacznie droższe niż klamki w zwykłym rowerze, napisałam, że cena za Cube'a średnia.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki rozmiar szukasz. Tu masz tegorocznego speedera

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7381767883

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Szukam coś na 188cm czyli XL/L

 

Popatrzyłem troche w internecie i niestety u mnie w mieście nie mają Cube więc biorę pod uwagę teraz coś nowego co moge kupić u siebie.

Póki co rozważam

Meridę speeder 100/200 oraz Kross Inzai

Na Krossa bym mógł dostać dobrą zniżnkę, ale nie wiem jak wygląda sytuacja z Shimano Alfine. Warto pakować się w przerzutki w piaście? Nie bedzie sie psuło? Zawsze wydawało mi się że to bardziej rozwiązanie do takich rowerków trekingowych/rekreacyjnych, ja akurat jeżdzę sporo i zdaża mi się wlecieć na krawężnik czy pojechać przez las. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...