Skocz do zawartości

zakup nowego roweru 17 cali 2017 ERIES EVEO 27,5 ALIVIO CZARNY


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na kupnie roweru typowo do rekreacyjnej jazdy i znalazłem ? taki na allegro 
nie znam sie  na rowerach w zupełności , coś tam przeczytałem i tylko tyle czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy jest wart takiej ceny  i czy osprzęt jest ok  
czy lepiej wybrać coś innego ? w  tej kwocie
oto link https://a.allegroimg.com/original/0309b1/3fb435db409c9de181a2f0697e5a
będe bardzo wdźwięczny za poradę

Odnośnik do komentarza

Hej, ja mam Eries ale na kołach 29'' kupiony w grudniu 2016 roku. traktuję go jak takiego mocniejszego crossa. Dlaczego? Bo geometria tego roweru jest tzw. rekreacyjna a nie wyścigowa, więc na stromych podjazdach będzie podrywać przednie koło. Z plusów szersze opony niż w crossie, trochę mocniejszy amortyzator - choć to i tak sprężyna. Tutaj dużo zależy od wagi rowerzysty. No i sama rama jakby masywniejsza. Od czasu zakupu wymieniłem w nim siodełko i gripy - to akurat osobiste preferencje :) A także tylną przerzutkę na Deore oraz korbę z kwadratu na zintegrowaną oś. No i opony na bardziej terenowe. Jeżdżę nim po lasach, korzeniach i kamieniach. Słaby lakier - przynajmniej u mnie przy główce sterowej wytarł się od pancerzy - warto czymś okleić/zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...