Skocz do zawartości

Rower MTB do 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam roweru do 4000 zł mtb, do długich wycieczek po górach. Chciałbym żeby to był to rower firmy Trek, ale rozpatrze także inne propozycje. Zależy mi rzecz jasna na wygodzie jazdy po górach, jestem początkującym kolarzem.

 

Chciałem Trek x caliber 8 2018 w tej kolorystyce, ale niestety wygląda na to, że skończyły się.

 

Czekam na propozycje z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza

A ja się podepnę do tematu aby nie zaśmiecać ?

 

Btw. jest to mój pierwszy post na forum więc Witam Serdecznie Wszystkich !

 

Obecnie posiadam Krossa Level R2 z 2015 za około 2100zł. Pomyślałem, że czas zmienić rower na coś lepszego i mam na ten wydatek przygotowane 4000zł (+/- 500zł). 

 

Z tego co wyczytałem i znalazłem w tym przedziale cenowym to m.in. : 

 

Scott Scale 980

 

Merida Big Nine 500 Lite

 

Grand Canyon AL 6.0

 

Trek X-Caliber 8 ten co kolega wyżej podał ?

 

Na co dzień jeżdżę po wałach przeciwpowodziowych we Wrocławiu, które ciągnął się przez całe miasto (typ drogi coś na zasadzie żwiru/większych kamieni), trochę gór ino i asfalt jak to w mieście. Z tego co wiem wszystkie modele wyżej do tego się idealnie nadają ale który osprzęt jest najlepszy w rowerach  podanych powyżej ? 

 

Z góry dziękuje za odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sugerując się innymi wątkami na forum jak i poradami bezpośrednio w moim wątku, zdecydowałem się na Cube Attention SL i jestem bardzo zadowolony.

W pieniądzach o których mowa mógłbyś nawet wybrać coś jak Cube Acid (fajniejszy osprzęt). @jajacek  polecał mi Cube Attention, w trochę tańszy a i łatwiejszy w utrzymaniu. 

 

Jeszcze dodam żebyś uważał na napęd 1x11, szczególnie jeżeli na takim nie miałeś okazji jeździć. Sam mam teraz 2x10 i uważam, że do podobnego jak twoje zastosowania jest idealny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...