Skocz do zawartości

Wybór roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Vellberg Explorer 4.1 na damskiej ramie (jeśli na takiej Ci zależy). Chwilowo na Allegro go nie ma, ale niewykluczone, że się pojawi. W końcu to początek sezonu, a na stronie producenta wisi jako nowość: http://vellberg.pl/index.php?id_product=102&controller=product

 

Podlinkowane przez Ciebie rowery do powyższego się nie umywają. Możesz też zobaczyć na: Kands Maestro, Lazaro Integral V3 lub Spartacus Cross 4.0. Generalnie wszystko to to samo, więc który podoba Ci się bardziej wizualnie, tego możesz brać :)

 

Przy 165cm wyłącznie rama 17". I tak będzie duża (nie: za duża, ale większa niż 17" MTB).

Odnośnik do komentarza

Czyli Kellys'a którego mi polecono jednak trzeba będzie pogrzebać bo widzę, że Państwa wybór jest jednoznaczny :) Musze przyznać, że pierwszy raz słyszę o tych modelach ale cóż jestem laikiem w tych sprawach stąd moje pytanie do obeznanych w temacie. Mam tylko problem ze znalezieniem tych modeli w sklepach stacjonarnych na śląsku ;-/ bo jednak wolałabym przetestować rower. Czy ktoś widział proponowane modele w okolicach Katowic? Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Większość jest niestety dostępna jedynie wysyłkowo. Najszybciej sprawdzisz na Allegro, wpisz odpowiednią nazwę i ew. skontaktuj się ze sprzedawcą czy ma gdzieś sklep stacjonarny. Kiedyś rozglądałem się za Kandsem i znalazłem nawet w sklepie w Wielkopolsce. Ostatecznie trzeba zrobić wirtualną przymiarkę pamiętając, że te rowery mają dość długie górne rury więc i w rozmiar trochę mniejszy trzeba celować.

Wielu nie słyszało o tych rowerach. Najczęściej mamy skojarzenia z tym co widzimy w reklamach czyli Kross, Merida itp.

Odnośnik do komentarza

Najbliżej niestety Czechowice-Dziedzice. To znany z Allegro sprzedawca Kandsów. Aby przymierzyć wszystkie cztery, trzebaby odwiedzić moje okolice: Tarnów (Kands), Dębica (Vellberg), Straszęcin (Spartacus) oraz Mielec (Lazaro).

Warto oczywiście wcześniej się skontaktować telefonicznie, bo mogą konkretnej ramy nie mieć na stanie.

 

Według mnie z rozmiarem nie ma się co doktoryzować. Mam Kandsa, mam Spartacusa. Moj wzrost: 165cm, wzrost siostry: 168cm. Dla nas obu te rowery były albo w sam raz, albo ciut duże (bardziej jednak w sensie w ogóle wielkości, a nie wyciągania na rowerze), a że mniejszych nie ma, to dla mnie ucina wszelką dyskusję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...