Skocz do zawartości

Rower mtb dla kobiety - początkująca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Też jestem zainteresowany nowym modelem mtb rometa zwłaszcza, że jest dostępny w ratach 0% ale nie miałem nigdy zbytnio styczności z ich rowerami (jestem raczej "niedzielnym kierowcą"). Wiadomo firma jest mi znana z nazwy - ale tylko z nazwy. Powiem szczerze, że bardziej liczy się dla mnie opinia bezstronnych użytkowników forum niż eksperta od rometa czy zatem uważacie, że te rowery są w ogóle warte uwagi?

Odnośnik do komentarza

Widząc, że rozmawiać o rometach postanowiłem się zalogować, ponieważ jestem właśnie na etapie kupowania i podejmowania decyzji jak chodzi o dwa rowery. Jeden dla żony, a drugi na komunię chrześniaka (tak, kupuje się wciąż rowery, nie tylko quady!). Żona chce ze mną jeździć po górach i przez to zwróciłem swoją uwagę na jolene model, czy to dobry wybór jak chodzi o teren? 

Odnośnik do komentarza

Znalazłam jeszcze unibike z poprzedniego roku:

https://www.cyklisci.com/rower_gorski_damski_fusion_lady_27_5,168,13234.html

Myślę ze udałoby mi się co kupić za ok 1900 zl. Czy jest sens sprzedać amortyzator za ok 100 zl i dorzucić ok 600-700 zł i kupić inny amortyzator bądź sztywny widelec karbonowy? Czy to waszym zdaniem ma sens? Dostanę w tej cenie jakiś sensowny amortyzator (biorąc pod uwagę przeznaczenie roweru).

Odnośnik do komentarza

Witam.

Z żoną od ponad 10lat jeździmy na holendrach, na to lato planowaliśmy trochę zmienić klimat i kupić dwa MTB. Ja kupiłem sobie właśnie rometa ramblera, ale nie wiem co wybrać dla żony. Dlatego podłączam się pod pytanie, co polecacie? Jasnym jest że nie jesteśmy zbyt "zaawansowani" jeśli chodzi o jazdę terenową(?)  :lol: Budżet to ~2000pln

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...