Skocz do zawartości

rower do 1000zl


Rekomendowane odpowiedzi

Z imbusów polecam multitoola Kelly's Stinger 8 - świetna jakość w stosunku do ceny, a ilość imbusów spokojnie wystarcza do wszelkich śrubek ? Natomiast klucz według mnie kupić lepiej dedykowany do pedałów. Miałam już 15mm i był lipny, dokręcić może i da radę, ale jak jest coś przykręcone mocniej, to zaczynają się schody. Poza tym zwykły klucz płaski ma krótsze ramiona. Ja mam taki: https://www.centrumrowerowe.pl/klucz-do-pedalow-i-srub-korby-prox-pd16614/

Odnośnik do komentarza

Serwis zerowy robi się po pierwszej setce lub dwóch, w normalnych warunkach u sprzedawcy lub w autoryzowanym serwisie. Każdy producent określa jednak swoje warunki. Ja na przykład, kiedy kupowałam Spartacusa od producenta, musiałam zrobić u niego przegląd i dopiero wtedy podbijano mi gwarancję. Podobnie robią niektórzy inni producenci, warunkując gwarancję właśnie zdobieniem zerowego przeglądu. Z kolei Decathlon oferuje bezpłatnie podstawowy przegląd w pierwszym półroczu od zakupu. Natomiast dla jeszcze innych producentów serwisem zerowym jest ten, kiedy skręcają rower w sklepie i oddają do użytku.

Trzeba się dowiedzieć u Vellberga, jeśli Ci bardzo zależy. Według mnie, kupując przez net, gra nie warta świeczki. Jakąkolwiek wadę najlepiej reklamować u sprzedawcy z tytułu rękojmi, bo reguluje to prawo przyjazne konsumentowi, w przeciwieństwie do gwarancji, która nie ma żadnych obostrzeń prawnych, a producent pisze tam, co chce i jak chce, aby ostatecznie wyszło na jego :P Natomiast kwestia tego pierwszego przeglądu to można naumieć się samemu i wtedy będzie najlepiej, a jak nie, to wziąć te parędziesiąt złotych w zęby i znaleźć w swoim mieście kogoś godnego zaufania. Przy czym różnie to bywa, kiedy wkraczasz do nich z takim Vellbergiem. Jedni traktują go jak równoprawny rower, inni jak gorszy sort, z którym z założenia nie da się nic zrobić. Takie serwisy lepiej omijać, bo co z tego nawet, że kolega, który jeździ Cubem wychwala ich pod niebiosa, skoro do Twojego roweru i tak nie będą się przykładać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...