Skocz do zawartości

Montaż bagażnika Arsenal 215 na Unibike Viper


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

 

Posiadam w/w rower i bagażnik (przy zakupie sugerowałem się rozmiarem koła i kompatybilnością z sakwami, które już posiadam).

Problem polega na tym, że ten bagażnik jakoś dość wysoko leży (albo źle go zamontowałem). Istnieje możliwość obniżenia go za pomocą jakichś adapterów?

Link do foto poniżej.

 

https://ufile.io/sc50n

 

Z góry dzięki za porady !

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak na moje oko, to on przede wszystkim leży trochę krzywo. Możesz ciut poluzować śruby wokół wąsów i podciągnąć bagażnik w stronę siodełka, wtedy trochę się obniży. Tak w ogóle to są oryginalne mocowania? Na wszystkich zdjęciach SA215 ma srebrne, wygięte wąsy. U Ciebie tego nie widać, podobnie jak mocowania do ramy - jeśli wąsy będą przykręcone do góry nogami, wtedy bagażnik podniesie się automatycznie.

Odnośnik do komentarza

Jak na moje oko, to on przede wszystkim leży trochę krzywo. Możesz ciut poluzować śruby wokół wąsów i podciągnąć bagażnik w stronę siodełka, wtedy trochę się obniży. Tak w ogóle to są oryginalne mocowania? Na wszystkich zdjęciach SA215 ma srebrne, wygięte wąsy. U Ciebie tego nie widać, podobnie jak mocowania do ramy - jeśli wąsy będą przykręcone do góry nogami, wtedy bagażnik podniesie się automatycznie.

Hej skręciłem go do foty tak aby tylko był skręcony. Zgubiły mnie w montażu zbyt krótkie śruby w zestawie. Zakupiłem dłuższe i już wszystko hula jak należy.

Dzięki !

 

Temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...