Skocz do zawartości

Romet mistral urban 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

ostatnio upatrzylem sobie rower dokladnie ten:

http://allegro.pl/rower-miejski-romet-mistral-urban-wyprzedaz-i7024800486.html  i moje pytanie czy warto chcialbym wydac okolo 1000zl na rower i raczej wolalbym nowy niz uzywany poniewaz srednio sie znam na rowerach. Rower mialby sluzyc mi do dojazdow do pracy a take na jakies wycieczki poza miejskie. I czy do takiego roweru w przyszlosci mozna by na przyklad wsadzic naped 1x11 aby dolozyc kilka biegow (jak ten pierwszy sie zuzyje).

 

Przepraszam za drugi post ale uznalem, ze tak bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

A czy jest sens dokladac prawie 1000zl do innego nowego roweru typu fitness czy lepiej w przyszlosci upgradowac ten rower. Poki co ten zapewne bedzie dla mnie w 100% wystarczajacy ale w przyszlosci pewnie chcialbym cos lepszego.

 

A jak ma sie sprawa z widelcem istnieje mozliwosc wymiany na karbonowy w tym rowerze?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tysiak by wystarczył: nowe koło, nowa przerzutka, nowa zmieniarka, pasowało by też zmienić korbę na lżejszą typu HT2 , karbonowy widelec - ''trochę'' to wszystko będzie kosztować :P  Według mnie masz dwie możliwości: albo kupujesz tego i jeździsz, a w międzyczasie spokojnie odkładasz kasę na lepszy sprzęt. Albo teraz szukasz gdzieś po wyprzedażach od razu czegoś dobrego. Ten z linka ma rozmiar ramy 23 cale, jeśli celujesz w taki rozmiar to jest on rzadziej kupowany i przeważnie gdzieś zalega na magazynach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...