Skocz do zawartości

Jaki Rower do 2500 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić sobie nowy rower ponieważ stary już jest bardzo zniszczony.Mam 1,70 wzrostu i warze 70kg jeździłem na rowerze brata bodajże rozmiar 21 i bardzo dobrze mi się jeździło znalazłem taki oto rower: Unibike Fusion 27,5-2017 co o tym myślicie i jakie firmy polecacie oczywiście chce rower mtb z miękkim amortyzatorem około 100mm.z góry Dzięki za odpowiedz :).

Odnośnik do komentarza

Specyfikacja tego Unibika całkiem przyzwoita,do rekreacyjnej jazdy powinno wystarczyć.

Tylko nie kupuj przypadkiem rozmiaru 21 cali, na Twój wzrost będzie pasował raczej 17 cali, max 19.

Gdybyś chciał bardziej szczegółowe wskazówki dot. polecanego typu roweru, rozmiaru kół (27,5 czy 29), konkretnego osprzętu, itp. to musiałbyś też parę słów napisać do czego ma być ten rowerek używany.

Odnośnik do komentarza

Specyfikacja tego Unibika całkiem przyzwoita,do rekreacyjnej jazdy powinno wystarczyć.

Tylko nie kupuj przypadkiem rozmiaru 21 cali, na Twój wzrost będzie pasował raczej 17 cali, max 19.

Gdybyś chciał bardziej szczegółowe wskazówki dot. polecanego typu roweru, rozmiaru kół (27,5 czy 29), konkretnego osprzętu, itp. to musiałbyś też parę słów napisać do czego ma być ten rowerek używany.

dzięki za odpowiedz wole 27,5 rower typowy do rekreacji czasem do lasu i do jakiś więkrzych górek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...