Skocz do zawartości

Schwalbe Nobby Nic Evo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wzystkich, mam pytanie posiada może ktoś opony Nobby Nic Evo i mógłby wypowiedzieć się coś o nich ? Moge kupic komplet nowych wyciągniętych z nowego roweru za kwotę 180 zlotych (koszt jednej bez promocji 280 zl) więc jeżeli chodź o cenę to wątpliwości nie mam,zależy mi na oponach nadających się w zróżnicowany teren wymiar ich to 27.5 x 2.25. Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Zjeźdzłem ten sezon na NN Evo 27,5 2,4" mając ją z tyłu. Pytanie co rozumiesz przez zróżnicowany teren? Generalnie to opona w  góry, solidny bieżnik, dość mocny oplot. Moja zjeździła Rychelby, Kouty, Srebrną Górę, w której padła. Kamień rozdarł oplot. Nie na tyle jednak żeby oponę trzeba było wyrzucić, ale oplot wyłazi i w góry bym jej już nie założył. Przełożyłem ją na przód i Mazowsze jeszcze spokojnie ogarnie. Tym bardziej, że bieżnik praktycznie nie zjechany. Wrażenia z jazdy - jak dla mnie ta opona lepiej sprawdza się z tyłu chociaż jest też polecana na przód. Z moich doświadczeń wynika jednak, że są lepsze opony prowadzące. Mnie znacznie lepiej i pewniej jeździło się z NN z tyłu i Ibexem z przodu.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jeżdżę wlasnie na Racing Ralph tyle że zwykla wersja nie evo i w dodatku na drutowanej, nie zwijanej. A że trafiła mi się okazja na te nobby to chcialem zasiegnac opinii do moich obecnych ralphow nie mam zastrzeżeń tam gdzie jade tam wjade. Przez zróżnicowany mialem na mysli jazdę i po asfalcie i po terenie (nie jakimś ciężkim, ale piasek i szuter się znajdzie)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...