Skocz do zawartości

Damski rower do 1500-2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, potrzebuje pomocy w wyborze roweru głównie do jazdy po mieście czasem po za ale głównie szosa.
Zależy mi żeby nie przekraczał 14kg. Wzrost:169 Waga 58 Długość nogi 78cm. Z tego co liczyłam rama powinna mieć rozmiar 44 w przypadku roweru górskiego lub 49 w przypadku roweru trekkingowego.
 
Znalazłam modele ram które by mi wizualnie odpowiadaly:
KROSS Evado 1.0 Damski
https://www.flowerbike.pl/product-pol-15249-Rower-crossowy-KROSS-Evado-1-0-Damski-2012.html)
 
 
 
 
Problem polega na tym, że w większosci tych rowerów sa bardzo szerokie opony a jesli to ma być rower bardziej do miasta to wolalabym żeby opony były bardziej szosowe.
I teraz pytanie do Was : Czy byłaby fizycznie możliwość zmontowania takich rowerów ale na węższych oponach?
Z góry dziękuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza

Rowery crossowe i trekingowe to z założenia uniwersalne maszyny do jazdy mieszanej: asfalty, polne drogi i leśne ubite dukty. Teraz jeśli założysz jakieś wąskie szosowe oponki np. 28mm to zostajesz praktycznie na asfalcie, jasne polną drogą jakoś da się przejechać ale zarówno szybkość jak i komfort jazdy znacznie spadną. Ja bym jednak poniżej 30mm nie schodził jeśli jednak chcesz zjechać od czasu do czasu poza asfalt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...