Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu przyszedł czas i środki na zakup pierwszego w swoim życiu roweru. Nie mam żadnego doświadczenia z tym co w dzisiejszych rowerach jest nie wiem czy jest mi potrzebny amortyzator powietrzny czy wystarczy dobry sprężynowy, czy odczuję różnicę pomiędzy alivio, a deore. Oczywiście nie nie cały budżet musi być wykorzystany, bo pójdzie na akcesoria. Na początku zastanawiałem się nad rowerem crossowym jednak mi się nie podobają. Rower będę wykorzystywał na dojazdy do pracy (20 km), jeżeli będzie czas to wypady w las, polne drogi, może kiedyś jakieś maratony oraz wypady ze znajomymi na wycieczki pewnie większość asfaltem. Przeglądając  oferty oraz forum znalazłem te, które mi się bardzo podobają :


 


Canyon | GRAND CANYON | Grand Canyon AL 29 3.9 (najtańszy i pewnie najuboższy) o.k 3000


 


Canyon | GRAND CANYON | Grand Canyon AL 29 4.9 (zdecydowanie lepszy osprzęt oraz amortyzator) 3400


 


Oraz Rower górski Accent Peak 29 NX tylko mnie ciekawi ten napęd bo wydaje mi się że jest typowo górski i słabo nim tak po asfalcie cisnąć? 


Odnośnik do komentarza

To chyba Peak muszę sobie darować bo jednak żeby dojechać do jakiegoś konkretnego lasu to mam z 15 km, chociaż bardzo mi się podoba. Czy wybór Canyon 3.9 byłby zakupem nieopłacalnym w porównaniu do oferowanego wyposażenia? Jeżeli forma by wzrosła, technika noga się poprawiła i czułbym, że potrzebuję czegoś lepszego to mógłbym za sezon/2 postarać się o wymianę napędu, bo nie ukrywam, że zaczynałem poszukiwania roweru od 2000 a jak wiadomo dokładać można w nieskończoność. Bardzo dziękuję za radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...