Skocz do zawartości

Rower do 900zl


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przyjemny rowerek jak za te pieniądze, fajnie wygląda, ma już 24 przełożenia i proste w obsłudze, ale dobre hamulce. Co prawda słaby amortyzator, ale to zawsze możesz go zastąpić sztywnym widelcem.Z szeroką oponką i tak będzie nieźle wybierał nierówności. Z pewnością bije na głowę tego Lazaro.

Pytanie tylko czy rozmiar będzie dla ciebie dobry, z tego co widać na aukcji mają tylko 20'' / dlatego taka obniżka cen /

Odnośnik do komentarza

Jeśli opona będzie za bardzo terenowa to zawsze możesz je zmienić na inne, są przecież semi-slicki, a nawet i slicki w szerszych rozmiarach. Rozmiarowo rowerek powinien być ok, dla pewności możesz jeszcze poprosić sprzedawcę o podanie wymiaru od podłoża do górnej rurki ramy. Po zmierzeniu sobie długości nogi będziesz wtedy wiedział czy ''nabiał'' nie ucierpi w razie awaryjnego zeskoku z roweru ;)

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie, nie ma co demonizować wolnobiegów i pisać że to samo zło. To po prostu starsze rozwiązanie i mniej sztywne, no i w razie chęci przejścia na większą ilość przełożeń dużo więcej z tym roboty. Sam mam jeden rower na wolnobiegu i poza wymianą części zużywających się / wolnobieg i łańcuch / nic się z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jedyną wadą tego roweru jest wielkość opon jakie możesz bezpiecznie założyć, mnie do podobnego Kandsa udało się wsadzić w rozmiarze 28x1,75 czyli 47mm szerokości. Czy 2'' by weszły to nie wiem. Na asfalcie szerszych nie trzeba niż te 42mm, ale w lesie bez amora potrafi wytelepać i wtedy zaczyna się myśleć nad czymś szerszym. Oczywiście dużo też zależy od wagi rowerzysty ;) chudzina w miarę komfortowo pośmiga i na węższych.

Odnośnik do komentarza

2,25 szerokości to już spory balon bardziej jednak w teren niż na asfalt, no i nie wiem jaki mają bieżnik bo na zdjęciu słabo to widać. W Lazaro typowe semi-slicki, czyli głównie asfalt i spokojne przejazdy polno-leśne. Musisz się zdecydować gdzie będziesz spędzał więcej czasu. Z resztą wymiana opon w razie czego to nie taka wielka sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...