Skocz do zawartości

Rower szosowy - ( jaki do 1800zł )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące roweru szosowego. Dopiero zaczynam moją przygodę z  tym typem roweru więc prosił bym o pomoc ponieważ nie jestem pewny na co zwracać uwagę a że dopiero zaczynam celuje w rower szosowy z tańszej półki cenowej. Udało mi się wybrać  dwa rowery : 

ROWER SZOSOWY TRIBAN 500 B'TWIN  1 299*

Romet Rower Huragan 1 czarny 2017  1849,00 

 

Nie jestem zdecydowany który wybrać więc pytam się was, proszę o uzasadnienie odpowiedzi dlaczego ten jest lepszy itp. Jeżeli macie lepsze propozycje od moich  do 1800 zł  napiszcie :)

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie rowery do siebie podobne,ale: obydwa mają 3 blaty z przodu i 8 przełożeń z tyłu. Romet ma kasetę 11-28 a Triban 12-25 według mnie wystarczająca do 50-39-30 z przodu. Triban ma widelec stalowy, a Romet aluminium - podobno stal lepiej tłumi drgania. Klamkomanetki to claris vs Microshift - porównywalne. Za Tribanem przemawia dożywotnia gwarancja na ramę i niższa cena. Jak wygląda sprawa gwarancji w firmie Romet nie wiem, tego musisz się dopytać,

Gdybym wybierał dla siebie z pomiędzy tych dwóch to pewnie wziąłbym Tribana, a za pozostałą kasę dokupił sobie jakieś ciuchy i akcesoria.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...