Skocz do zawartości

MTB do 4000 SHOCKBLZE?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też długo czekałem na wysyłkę z bikestacji. W końcu zadzwoniłem i zapytałem co się dzieje, bo wysyłka miała być w 2-3 dni, a czekałem już przeszło tydzień (a zależało mi na terminie). No i sprawdzili i mówią, że mają wszystko gotowe do wysyłki. No to ja proszę, żeby wysłali w tym samym dniu co dzwonię o ile to możliwe. Dostałem odpowiedź, że wyślą. Ale nie wysyłali, wysłali później. No i po co kłamią? Ogólnie miałem wrażenie, że osoba z którą rozmawiam chce mi powiedzieć: "Panie, po co Pan dzwonisz, nie zawracaj nam du** ".

 

Odnośnie lokalnych sklepów rowerowych to doszedłem do tego samego wniosku co Jacek. Złapałem fajny kontakt z jednym ze sprzedawców i bez problemu zamawia dla mnie rzeczy w cenach porównywalnych do allegro (i płacę za nie przy odbiorze!). Co ważne sprzedawca również jeździ na rowerze, więc jest w stanie faktycznie doradzić, a nie rzucać hasłami z katalogu. 

Odnośnik do komentarza

Od dawna twierdzę że należy wspierać, jeśli można, lokalne sklepy rowerowe. Zbudowałem relacje z kilkoma w których mam praktycznie takie same ceny jak w sklepach online jeśli chodzi o części, akcesoria i ciuchy, które co jakiś czas kupuję. Łańcuchy, kasety itd. Za dużo na mnie nie zarobią bo mam np. 10-20% rabatu ale przy okazji czasem coś kupię, no i lojalnie serwisuję tam rowery. A że mam ich kilka to zostawiam tam parę złotych. Plus robię u nich bike fitting i podsyłam klientów. Sytuacja win-win. Zamiast dawać zarobić jakiś nieznanym ludziom z drugiego końca Polski. Akurat tej torby nikt nie miał. Trzeba było kupić bezpośrednio od producenta. Człowiek uczy się na błędach.

 

Staram się wspierać lokalnie, ale z tym jest czasem ciężko, bo nie zawsze mogą/chcą dać rabat, gdy się mało kupuje i pojedyncze części (mam 1 rower).

Miejscowo wspieram za to serwis Legion przy Górczewskiej, bo znają się na robocie i dają 3 miesięczną gwarancję na serwis. Ostatnio robiłem zakupy przy Powstańców Śląskich, szybko zamówili to czego potrzebowałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...