Skocz do zawartości

29er do max 4300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam, piszę tutaj, bo chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze 29er. 

Kwota absolutnie maksymalna to 4300zł brutto. 

Wzrost: 180cm.

Noga: 87cm.

 

Do tej pory jeździłem na marketowym MTB 26cali. Przez 3 lata przejechałem na nim około 5 tysięcy km i stwierdziłem, że pora kupić coś z względnie wyższej półki. Jeśli chodzi o środowisko moich przejażdżek to wszystkiego po trochu, miejskie ścieżki do pracy, miejskimi ścieżkami do lasu, poligon, polne drogi.

 

Po rozeznaniu i selekcji, pozostały mi 2 modele.

 

 

Osobiście uważam, że za UNIBIKE przemawiają przede wszystkim hamulce. W kwestii wyglądu bardziej pasuje mi CUBE. Ważna kwestia to rama, nie mogłem doszukać się żadnych za i przeciw zarówno w stosunku do UNIBIKE jak i CUBE. Porównanie amortyzatorów to też dla mnie zagadka, ponieważ wyczytałem, że ta nowsza wersja Raidona jest równie dobra jak i RockShox. Nie wiem jak jest osiami w tych rowerach, a podobno ważne aby były sztywne?

Naprawdę wybór jest ciężki jak dla mnie.

 

Jeśli przegapiłem coś równie godnego uwagi bądź lepszego, proszę o podpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza

Unibike ma zdecydowanie lepsze hamulce i moim zdaniem warto wybrać je, kosztem tańszego amortyzatora.

 

Ale jest jeszcze jeden, czarny koń, który może powalczyć z Unibike. W tym roku Romet bardzo obniżył ceny na wiele swoich rowerów. Zerknij na moje zestawienie do 4000 zł:

https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-4000-zlotych/

 

Jest tam Romet Mustang 2, który katalogowo na 2017 ma kosztować 3700 zł. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...