Skocz do zawartości

czy znajdę coś lepszego w tej cenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak rowery mi pasują, najbardziej zaciekawił mnie ten bulls. Szukam czegoś z ramą 19 cali (48 cm) koła muszą być 29 cali. Mam zamiar jeździć po polnych drogach, lasach ( jest dużo błota i kamieni) i górach ( w sumie nie góry ale podjazdy są bardzo strome) ok. 50 czasu spędzam na asfalcie. Bulls był by moim favorytem jeśli miał by ramę 19,-19,5 cali (48-50cm) bo jeszcze rosnę i nie chce za 2 lata znowu zmieniać roweru.

Odnośnik do komentarza

Na razie mam 177 ale czuje się dobrze na rowerach dla osób o 7-10 cm wyższych, tam gdzie ja jeżdżę nie ma sytuacji gdzie trzeba zeskoczyć z roweru, a jak trzeba zeskoczyć ja nie zeskakuje (jak zeskakuje to z przyzwyczajenia przechylam od razu rower o ~45 stopni )więc to czy między kroczem a ramą będę miał 7 cm czy 15 cm nie robi mi większej różnicy. Tak jak pisałem wyżej nie chciał bym go zmieniać za 2 czy 3 lata bo będzie zbyt mały. Co prawda jest na bardzo dobrym osprzęcie ale nie wiem czy jest sens przesiadać się z ramy 17 cali na 18. Nadal również pozostaje ten b6 z 2016 cena 2800 zł. Tylna przerzutka w nim nie jest jakaś zła w porównaniu do tej z Bulls, a jego geometria również jest dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza

Wiesz 2x11 jest uniwersalny spoko a między grupami MTB Shimano SLX M7000 a Shimano XT M8000 są tylko 2 różnice takie mianowicie że Aparat tylnej przerzutki  w Shimano XT M8000 ma silniejszą sprężynę od aparatu Shimano SLX M7000 a druga różnica jest taka że manetka Shimano Deore XT M8000 chodzi ciężej czyli wbijanie biegów i zbijanie jest troszkę bardziej słyszalne i stawia większy opór niż w manetce Shimano SLX M7000. I na tym się kończą różnice jedynie że mocniejsza jest sprężyna w przerzutce XT umożliwia szybsze wbijanie biegów ale to czysto teoretycznie. Przyznam się nie jeździłem na Shimano Deore XT M8000 ale jak już mam Shimano SLX M7000 nie narzekam nawet goście co mają SRAMA GX to wychwalają Shimano SLX nie raz na zawodach się z tym spotkałem. Ja jak jadę i trenuję to wiem że mi sprzęt wytrzyma a nie ma za bardzo co ładować kasy w XT tyle że za te cenę rower to sam bym brał na XT  no ale to już fakt ja kupiłem rower Kross Level B2 i włożyłem w niego  komponenty Shimano SLX M7000 i nawet jak w zimie jeżdżę to choć kaseta jest lodem skuta jak nawet na dzisiejszym treningu na zewnątrz przerzuca SLX jak trzeba biegi. Więc złego słowa nie powiem. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...