Skocz do zawartości

Kobieta i szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników rowerów i tego forum. Jako, że moja córka  kilka dni temu nabyła swoją pierwsza szosówkę (TREK LEXA S) po czym wyjechała na wakacje zostawiając mi rower pod opieką, postanowiłam spróbować. Do tej pory jeździłam tylko na MTB. No i ..... zakochałam się. Ja też chcę szosę. Chcę spróbować zakupić rower z wyprzedaży, model z 2016r. lub starszy. Będę wdzięczna na namiary sklepów stacjonarnych  Warszawy i aglomeracji śląskiej z dużym wyborem rowerów (muszę mierzyć).

Odnośnik do komentarza

W najbliższą sobotę jest w Warszawie Specialized Test Day na Kabatach. Można bezpłatnie testować rowery. Szosowe modele kobiece też będą. Nie namawiam na Specialized bo są to drogie rowery ale taki test może Ci podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie roweru. Szosa, szosie nierówna. Szczegóły imprezy znajdziesz na Facebooku. A sklepy które mają szosy od ręki to Airbike (kilka sklepów), Śniegocka 2 (duży wybór Trek i innych), Cozmo Bike na Kasprowicza, Decathlon. Słyszałem przez radio że w Ski Teamie jest wyprzedaż rowerów. Mają sklepy na 17 stycznia, W Markach koło Ikei i naprzeciwko PDTu na Woli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...